Facebook Twitter E-mail
7. ledna 2013

Da Vinci's Demons a Bates Motel znají datum premiéry + promo

Není tomu tak dávno, co o sobě dala kabelovka Starz vědět svým novým projektem a už se ozývá zase. Tentokrát má ale pro fanoušky něco víc, než jen sliby.

Kabelovka totiž oznámila jak datum premiéry, tak uvedla i promo video svého nového historicko-dobrodružného seriálu Da Vinci's Demons. Do něj bude vkládat naděje v letní sezóně, protože vysílání začne už 12. dubna.

Seriál Da Vinci's Demons provází od začátku tajemná aura. Dílo se totiž bude snažit odkrývat tajemné stránky života člověka, který se ve společnosti, kde se hlídalo každé slovo a myšlenka, snažil být svobodný. Da Vinci se nachází v konfliktu pravdy a lží, víry a rozumu, minulosti a budoucnosti. Jeho touhy se obracejí proti němu a musí bojovat proti silám, které na svoji obranu používají celou historii – to vše musí zvládnout pouze svým intelektem.

Do hlavní role tvůrci obsadili Toma Rileyho, do role Lucrezie Donati Lauru Haddockovou a do role hraběte Riarioa Blakea Ritsona.

A nyní již slibované promo:Stejně tak dostal datum premiéry i Bates Motel, seriál, který dějově předchází nejslavnějšímu filmu Alfreda Hitchcocka, Psycho. Hlavní postavou je sériový vrah Norman Bates (Freddie Highmore). Seriál má dokumentovat jeho mládí a soužití s matkou.

Seriál se má vysílat na stanici A&E od 18. března.

Líbilo se? Tak si to nenech jen pro sebe!
Seraphine313
Autor je občasný článkař/titulkář, podřadný grafik, milovník HTML, závodních her, matematiky a astrofyziky, sarkastik/skeptik/pragmatik, celoživotní STAR WARS fanatik, a v mikrozbytku času i student managementu.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

corine
hodně dávno
Přesně tak. Zrovna u tohohle bych čekala spíš psychologizující...
litllewitch
hodně dávno
Da Vinci's demons mě vůbec nezaujalo. S mojí představou Leonarda se da Vinci se...
ševča
hodně dávno
však tvůrci také od začátku říkají, že to točí, jak to určitě nebylo, že se...

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY