Facebook Twitter E-mail
10. prosince 2013

Scandal: Na někoho čeká nová láska

A kdo je tím šťastným? Nebo spíše šťastnou? Manželka samotného prezidenta. Mellie (Bellamy Young) se v seriálu Scandal chystá vyměnit Fitze (Tony Goldwyn) za Fritze.

K obsazení třetí série se totiž přidává Jon Tenney, který se proslavil svou rolí Fritze v seriálu The Closer a jeho spin-offu Major Crimes. Můžete ho znát také ze seriálu King & Maxwell. Ve Scandalu si údajně zahraje nový objekt zájmu, který se bude točit kolem první dámy. Mellie si přála, aby měla někoho, komu by se po ní mohlo stýskat, zatím to vypadá, že by se jí přání mohlo vyplnit.

ABC potvrdila, že informace o Tenneyho přijetí do seriálu je pravdivá, odmítla se ale více vyjádřit k postavě, kterou má ztvárnit. Minulý týden byl ovšem vypsán konkurz na roli Andrewa, pohledného a charismatického nápadníka jedné z hlavních postav. Je tedy více než pravděpodobné, že Andrewa si zahraje právě Tenney.

Finále první poloviny třetí série Scandalu poběží 12. prosince 2013 a zkrácená druhá polovina série bude mít premiéru 27. února 2014. Někdy během těchto zbývajících epizod se Andrew divákům představí.


Jste rádi, že se v seriálu ukáže někdo nový? Jak na něj podle vás zareaguje prezident?

Líbilo se? Fungujeme na liky! Motivuj nás!
Gabik.029
Autorka je zapálenou fanynkou amerických seriálů jakéhokoliv žánru. Kromě závislosti na seriálech se u ní projevuje také závislost na SerialZone, Twitteru, angličtině a čokoládě.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

Ještěrka
před 201 týdny
Rozhodně není zbabělej vrah jako jsou ta imitace chlapa Fitz a slizoun Huck...
misyrka
před 201 týdny
Docela jí to i přeju. Ne, že bych jí milovala, ale na druhou stranu na to...
Veruuuu
před 201 týdny
To určitě, jak už jsem naznačila ve svém prvním příspěvku - kéž by někam...

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY