Facebook Twitter E-mail
27. února 2014

Bailee Madison si odskočí z Trophy Wife k Fosterovým

Rodinné drama The Fosters od ABC Family se pomalu blíží k finále 1. série. To bude odvysíláno 24. března, ovšem již nyní začíná natáčení série druhé. Premiéra je naplánovaná letos v létě.

V první sérii si v seriálu zahostovalo několik známých herců, jako byla například Rosie O'Donnell, která ztvárnila Ritu Hendricks. Divákům se v nadcházejících dílech představí ještě Jamie McShane (Sons of Anarchy), který ztvární otce Callie a Judea. Ve druhé sérii se budou fanoušci v několika epizodách setkávat i s herečkou Bailee Madison. Tu v současnosti můžete vídat v seriálu Trophy Wife, ale jelikož natáčení 1. série právě skončilo, Madison má čas věnovat se jinému projektu. Její postava v The Fosters je mladá dívka, která má něco společného s minulostí Callie. Jméno ani bližší informace zatím zveřejněny nebyly. Jisté je pouze to, že se objeví hned v prvním díle druhé série.

Kromě Trophy Wife se Madison objevila v seriálu Once Upon a Time, kde ztvárnila malou Sněhurku (Ginnifer Goodwin). Také ji můžete znát z disneyovského Wizards of Waverly Place, kde se v několika epizodách objevovala jako Max, kterého sourozenci pomocí nevyvedeného kouzla proměnili v dívku. Postavu Maxe hrál shodou okolností Jake T. Austin, který hraje v The Fosters jednu z hlavních rolí.


Sledujete seriál The Fosters nebo Trophy Wife? Znáte herečku Bailee Madison? Kdo bude podle vás její postava?

Líbilo se? Fungujeme na liky! Motivuj nás!
Gabik.029
Autorka je zapálenou fanynkou amerických seriálů jakéhokoliv žánru. Kromě závislosti na seriálech se u ní projevuje také závislost na SerialZone, Twitteru, angličtině a čokoládě.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

eve.blog
před 194 týdny
Jů, konečně něco o druhé sérii!:3
lizzy
před 194 týdny
Jojo znám ten pocit :D ale nikde jinde mi tak nevadí
didinka22
před 194 týdny
To možná jo, ale třeba ve Zkus mě rozesmát byla super...

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY