Facebook Twitter E-mail
10. března 2014

Kobra 11: Semir a Andre opět spolu

Německý kriminální seriál Kobra 11 je v naších končinách již mnoho let populárním zpestřením odpolední a večerů, a to u televizních fanoušků všech věkových kategorií.

Televize FANDA nasadí od pondělí 31. března v premiéře úctyhodnou osmnáctou sérii tohoto nesmrtelného seriálu. Samozřejmě by to nebyla Kobra bez starého dobrého Semira, který ani nyní nebude chybět. Co by ovšem fanoušky mohlo zajímat, je identita jeho dočasného nového parťáka. No, nového není úplně to správné slovo. Jde totiž o Andreho Fuchse (Mark Keller), který se do týmu vrací po čtrnácti letech. Andre měl zemřít, ale opak je pravdou.

FANDA bude nové díly vysílat vždy v pondělí večer. První epizoda poběží posledního března v 21:10. Od následujícího týdne poběží od 20:20 vždy dva díly po sobě. Dabingové obsazení zůstává vesměs při starém, akci povede Semir s hlasem Bohdana Tůmy.


Patříte mezi fanoušky Kobry? Jak se vám seriál líbí po tolika letech? Drží si stále svou úroveň? Mrknete se, jak to Semirovi bude se staronovým parťákem klapat a jak se vyřeší jeho záhadné oživení?

Líbilo se? Tak šiř tuto zprávu do světa!
ragelly
Autorka se dá charakterizovat jako stoprocentní seriálový maniak a skoro stejně závislá je i na SerialZone. Když nedejbože nekouká na seriály, vezme do ruky digitální zrcadlovku nebo se začte do amerického Elle.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

Montes27
před 188 týdny
Tom Back odchází ale až po 18. sérii a ano je to kvůli jeho hudební kariéře,...
Elánius
před 186 týdny
Tom Beck je v 18. sérii jen do 7 dílu , od 8 dílu je tam již nový...
ševča
před 142 týdny
Harpunou ho trefili a on spadl do moře. Semir ho sice hledal, ale tělo...

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY