Facebook Twitter E-mail
21. května 2014

The Comeback se na podzim vrátí na HBO

Je to zhruba měsíc, co jsme vás informovali o možném návratu seriálu The Comeback po jeho několikaleté pauze. HBO nyní oficiálně oznámila obnovení komedie o Valerii Cherish, poněkud vadnoucí televizní hvězdě. Hlavní roli v Comebacku hraje Lisa Kudrow (Friends). Valerie je skálopevně přesvědčená, že tentokrát už určitě ví, kudy vede cesta na výsluní. V krátké šestidílné sérii k tomu dostane další příležitost. Původní seriál se na HBO v roce 2005 dočkal jedné 13dílné řady.

Programový prezident kabelovky Michael Lombardo k obnovení seriálu řekl: „The Comeback má své místo v srdcích svých mnoha fanoušků a mnoho z nich je i zde u HBO. Nemůžu se dočkat až zjistím, co všechno Valerie od našeho posledního setkání prováděla.“

Tvůrci seriálu jsou Lisa Kudrow a Michael Patrick King (Sex and the City, 2 Broke Girls). Natáčení druhé řady má začít už v květnu v Los Angeles a vysílání nových dílů je naplánované letos na podzim. Výkonnými producenty budou opět Kudrow, King a Dan Bucatinsky. Scénáře se vedle Kudrow a Kinga ujmou také Amy B. Harris (The Carrie Diaries, Sex and the City) a John Riggi. V dalších hlavních rolích se s Lisou Kudrow a Danem Bucatinskym objeví Lance Barber, Robert Michael Morris, Laura Silverman a Damian Young.

Lisa Kudrow pro letošní sezónu obdržela množství pilotových nabídek poté, kdy se spolu s Bucatinskym objevila v několika dílech dramatu Scandal. Kromě Web Therapy, ktrerý byl na Showtime nedávno obnoven pro čtvrtou sérii, bude mít díky obnovení Comebacku Kudrow svůj seriál i na HBO.


Potěšilo vás, že se dočkáte další řady?

Líbilo se? Tak zmáčkni nějakej ten čudlík!
corine
Autor si zatím nevyplnil svoje mikrobio. Zatím se musíte spokojit s tím, že umí číst a psát.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

ševča
před 163 týdny
Vždycky jsem to chtěla vidět, ale špatně se to shání.

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY