Facebook Twitter E-mail
14. června 2014

Michael C. Hall prolomil ticho o finále Dextera

Pokud jste finále Dextera ještě neviděli, dál nečtěte, článek obsahuje spoilery.

Seriál Dexter se s diváky po osmi sériích rozloučil 22. září minulého roku na stanici Showtime. V průběhu těchto osmi let fanoušci po celém světě spekulovali o tom, jak bude Dexterův konec vypadat, až tento den jednou nastane. Když se finálové epizody konečně dočkali, jejich reakce se rozdělily do dvou táborů. Některým přišel konec trefný a správný, jiným přišel hloupý a nenaplňující.

Poprvé od odvysílání finálové epizody, ve které zemřela Dexterova sestra Deb (Jennifer Carpenter), jedna z hlavních postav, se Michael C. Hall rozhodl s diváky podělit o svůj názor a pohled na finále. A rozhodně s fanoušky soucítí. Jeho postava nakonec navzdory všemu přežila, ovšem jeho blízcí si myslí, že je mrtev poté, co Dexter svou smrt předstíral a rozhodl se žít v naprostém osamění.

„Jestli se mi finále líbilo? Myslím, že jsem ho ani pořádně neviděl,“ přiznává Hall. „Příběh byl uspokojující, ale bylo to bez chuti. Seriál přišel o svou hnací sílu,“ dodává. „V podstatě to bylo asi proto, že jsme vydrželi tolik sérií, vložili jsme do příběhu tolik úsilí, naši scenáristé si možná mysleli, že jim to tak projde… Možná chtěli někteří něco uspokojivějšího, možná pro Dextera chtěli šťastný konec nebo naopak něco definitivnějšího.“


A co vy? Máte na to stejný názor jako Michael C. Hall? Nebo na finále Dextera pohlížíte jinak?

Líbilo se? Tak to ó náš nejdražší čtenáři moc děkujeme za podporu.
Gabik.029
Autorka je zapálenou fanynkou amerických seriálů jakéhokoliv žánru. Kromě závislosti na seriálech se u ní projevuje také závislost na SerialZone, Twitteru, angličtině a čokoládě.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

ufonka
před 174 týdny
Konec byl neslaný, nemastný - prostě hrozný. Připadá mi, že to odflákli, jen...
Brontofúzik
před 174 týdny
Ak chceli urobiť šťastný koniec, totálny happy end mali Dextera poslať za...
steaphans
před 174 týdny
Dexter bol príliš inteligentný na to, aby sa nechal chytiť a príliš...

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY