Facebook Twitter E-mail
7. srpna 2014

Seriálový Vřískot začíná nabírat konkrétnější obrysy

Již v květnu 2013 bylo oznámeno, že MTV objednává pilotní epizodu pro seriál Scream, založený na známé hororové klasice, u nás známé jako Vřískot. Nyní se tento projekt konečně posouvá kupředu. Pozice hlavního showrunnera se ujme Jill Blotevogel (Ravenswood) a scénář k pilotní epizodě mají na starosti Jay Beattie a Dan Dworkin (oba Criminal Minds). Režie pilotního dílu se ujme Jamie Travis (Faking It).

Bob Weinstein, předseda Weinstein Company a Dimension Films k tomu řekl:„Scream je jedna z našich největších a nejcennějších značek. My jsme nadšeni, že se posouvá do další kapitoly a spojí své síly se sítí, kterou máme rádi.“

Zveřejněny už byly popisy postav a jejich obsazení. Jako Emma Duval se Willa Fitzgerald. Její postava je klasická kráska, která za svým vzhledem a popularitou skrývá přirozenou plachost a intelektuální povahu. Její nový život ji odcizí od Audrey, její nejlepší přítelkyně z dětství.

Amy Forsyth si zahraje Audrey Jensen. Je to dcera luteránského pastora, která je taková umělecká samotářka a touží se stát filmařkou.

John Karna se objeví jako Noah Foster, kreativní počítačový génius s obrovskou znalostí popkultury a světa techniky. Je to nejlepší přítel Audrey.

Carlson Young si zahraje Brooke Maddox, charismatickou vůdkyni skupiny, jejíž osobnost obsahuje vše od sladkosti po divoký sex-appeal.

Posledním do party je Amadeus Serafini, který se představí jako Kieran Wilcox. To je tajemný nový kluk ve městě. Kieran má svou temnou stránku a tvrdý zevnějšek, pod který schovává zkušenosti z předchozích let.


Těšíte se zpracování této klasiky? Nebo se bojíte, že to špatně dopadne?

Líbilo se? Tak to dej vědět světu!
Pajky
Autor je místní článkař a občasný titulkář. Baví ho seriály a filmy všech žánrů. Pokud není zde, tráví čas nad sportovní rubrikou, případně pařením FMka.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

Cherry :-*
před 171 týdny
Woooow!!! Už chci aby to vysílali :D No tak šup, šup!!
Livia136
před 170 týdny
Filmová séria Scream, patrí k mojim obľúbeným horrorom, ale bojím sa že...
ševča
před 166 týdny
No na Vřískotech jsem vyrostla, ale bála jsem se už čtyřky a furt nemám na ni...

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY