Facebook Twitter E-mail
21. srpna 2014

Seriálový Vřískot doplňuje i mění obsazení

Zhruba před dvěma týdny jsme vám přinesli novinku, ve které jste se mohli dozvědět, jak to vypadá s připravovaným pilotem k seriálu Scream a kdo by se měl objevit v hlavních rolích. Dnes tuto zprávu musíme doplnit, byly totiž oznámeny další přírůstky k obsazení a dokonce i jedno přeobsazení.

U toho začneme, Bex Taylor-Klaus se nově objeví v roli Audrey Jensen. (Původně ji měla hrát Amy Forsyth). Audrey je dcera luteránského pastora, která je taková umělecká samotářka a touží se stát filmařkou. Herečka je nejznámější díky roli Sin v seriálu Arrow.

Kromě ní se připojí také Bobby Campo (Being Human) jako Seth Branson, charismatický učitel angličtiny na Lakewood High, který patří mezi ty „cool“ učitele, kterým nevadí, když se učební plán trochu vychýlí.

Coby Will Belmont se představí Connor Weil (Sharknado). Will je basketbalový hráč, který nade vše zbožňuje svojí přítelkyni, Emmu (Fitzgerald).

Zatím poslední oznámenou roli si zahraje Joel Gretsch. Objeví se jako šerif Clark Hudson, což je dobrý chlap i policista, navíc je také otcem Kierana (Serafini). Pamatovat si ho můžete například díky hlavním rolí v seriálech V nebo 4400.


Co říkáte na nové tváře? Navnadila vás další zpráva ke sledování?

Líbilo se? Tak to ukaž ostatním!
Pajky
Autor je místní článkař a občasný titulkář. Baví ho seriály a filmy všech žánrů. Pokud není zde, tráví čas nad sportovní rubrikou, případně pařením FMka.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

Drakus
před 204 týdny
Nemusia si s obsadzovanim davat velku namahu... Vsak ak pojdu hlavne...
Pajky
před 204 týdny
:) No když má jít o seriál, tak jim bude trvat asi o něco dýl,...

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY