Diskuze k článku Vzpomínáme: Falling Skies (2011-2015)
avatar uživatele
Pajky
Autor článku | Cool level: 95 | Sherlock Holmes
31. 8. 2015 / 12:07:58 (před 8 roky)
off

Mě osobně zklamalo to happyendovské finále. Samozřejmě, že jsem čekal vítězství lidí, ale rozhodně jsem si myslel, že přijde hodně obětí. To, že všichni přežijí (ba dokonce jsou i oživováni) mi zážitek pokazilo.

Není článek ten, aby se zavděčil čtenářům všem :)
avatar uživatele
Engeneer
Dlouholetý uživatel | Cool level: 24 | Alan Harper
31. 8. 2015 / 12:43:56 (před 8 roky)
off

Obrovské zklamání:-( První a druhá série byly skvělé, ale kvalitu se jim nepodařilo udržet a přišly jalové série tři a čtyři. Po nich následovalo správné rozhodnutí seriál ukončit a já doufal, že tvůrci napodobí Burn Notice, který se po slabých sériích zmátořil a nabídl skvělou jízdu do finiše. První polovina páté série mi dala naději, ale pak se něco zadrhlo a od epizody na farmě to šlo z kopce...a poslední epizoda se bez problému dostane do mého TOP 5 nejhorších finále. Sakra i některé finále s cliffhangerem, po které byl seriál zrušen, byly lepší...

avatar uživatele
Pan Citron
Uživatel od první verze | Cool level: 9 | Rajesh Koothrappali
31. 8. 2015 / 13:10:04 (před 8 roky)
off

Ten seriál nikdy nebyl žádný zázrak. Musí se tomu však nechat, že mě to z nějakého důvodu "nutilo" sledovat dál a zjistit jak to dopadne. Popravdě u čtvrté série jsem si i řekl, že to nebylo tak zlé. U poslední řady jsem byl zase zvědavý, jak se projeví, že tvůrci věděli, že bude poslední. Bohužel to nebylo nijak výrazně. Prvních 8 dílů bylo totálně o ničem a zbylé dvě části byly zase neskutečně uspěchané. To finále samotné působilo, že ho napsalo nějaké dítě. Jinak si nedokážu odůvodnit, co jsem to vlastně viděl.

I am not a number, I am a free man!
Editováno: 1x | Naposledy: 31. 8. 2015 / 13:11:12
avatar uživatele
MuadDib1982
Uživatel od první verze | Cool level: 12 | Dale
1. 9. 2015 / 00:16:38 (před 8 roky)
off

tak z finale jsem zklaman. Serial celkove nebyl uplne spatny, mel hlucha mista, ale i super dily. Ale tenhle sladky konec za kazdou cenu byl hodne spatny, skoda. Holt Galaktika je jen jedna.