Facebook Twitter E-mail
12. října 2014

Novinky od ABC bodují a dostávají více epizod

ABC je první stanicí, která svým podzimním novinkám doobjednává celé série.

Těmi šťastnými seriály jsou drama How to Get Away with Murder a komedie Black-ish. Murder poběží 15 epizod, což je nejvyšší počet, který dovoluje nabitý plán herečky Violy Davis, Black-ish se dočká klasických 22 epizod.

Murder je nejnovějším hitem televizního průmyslu. Pilot sledovalo úctyhodných 14 milionů diváků s ratingem 3.8. Když se pak započetly čísla z Live+3, seriál zaznamenal nový rekord – největší DVR sledovanost v historii. Epizoda se vyšplhala přes 20 milionů diváků s ratingem 5.6.

Model zkrácené série s 15 epizodami vychází ze vzoru kabelovkových seriálů. Právě tyto dohody umožňují tvůrcům nabrat známé a vytížené osobnosti jako Viola Davis nebo třeba Kevin BaconThe Following. Po odvysílání první série ABC nasadí do programu minisérii Secrets & Lies v hlavní roli s další filmovou hvězdou, hercem Ryanem Phillippem.

Black-ish je částečně autobiografická komedie v čele s Anthonym Andersonem. Po třech týdnech ve vysílání to vypadá, že ABC našla úspěšného kolegu k Modern Family. Seriál začal s ratingem 3.3 a 10,8 milionem diváků. Druhý týden sice následoval pokles, třetí epizoda si však zase o dvě desetiny polepšila. Zatím jde o nejúspěšnějšího následovníka MF od jeho startu v roce 2009.

Líbilo se? Tak nám o tom dej vědět!
lukascoolarik
Vášnivý fanoušek seriálů, překladatel titulků, nadšenec do světa IT a občasný autor bleskovek. Na seriály si najde čas, i když ho nemá.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

eve.blog
před 261 týdny
Super HTGWM je luxusní, takže je to super :)
Drunk_Queen
před 261 týdny
To jsem jako už trefila dva seriály v letošním "Kdo přežije"? o.O

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY