Facebook Twitter E-mail
16. ledna 2015

In the Flesh jde do hrobu

Britská stanice BBC Three se rozhodla po dvou letech ukončit svůj nadpřirozený seriál In the Flesh. Dle stanice byl důvodem ukončení nízký rozpočet. „Jelikož máme rozpočet pouze pro jeden dramatický seriál ročně, In the Flesh se již nevrátí,“ bylo uvedeno na Twitteru BBC Three.

Druhá série dramatu skončila v květnu 2014, poslední díl sledovalo něco přes půl milionu diváků. Příběh se točil okolo teenagera Kierena Walkera (Luke Newberry), který se po zombie apokalypse „probral“ k životu a vrátil se do školy.

„Tento seriál jsme milovali, ale museli jsme učinit těžké rozhodnutí, ze kterého vyšlo, že dáme šanci novým seriálům a vytvoříme prostor pro další rozvíjející se talent.“

Newberry na svém Twitteru potěkoval kolegům i fanouškům: „Díky všem hercům a štábu #InTheFlesh za to, že mi vytvořili speciální zážitek. Díky také všem fanouškům za vaši neuvěřitelnou podporu!“

V loňském roce se In the Flesh dočkal vítězství ceny Bafta za nejlepší minisérii a za scenáristu (Dominic Mitchell).


Koukali jste na In the Flesh? Mrzí vás konec, nebo máte v této žánrové kategorii jiné favority?

Líbilo se? Tak si to nenech jen pro sebe!
ragelly
Autorka se dá charakterizovat jako stoprocentní seriálový maniak a skoro stejně závislá je i na SerialZone. Když nedejbože nekouká na seriály, vezme do ruky digitální zrcadlovku nebo se začte do amerického Elle.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

Anetka888
před 196 týdny
:D Tak na to už je pozdě, ale snažím se to eliminovat na nejmenší možnou...
LittleLexi
před 196 týdny
Hodně věcí uzavřených, ale mně u toho třeba vyvstaly některé další...
Anetka888
před 196 týdny
Tak super, podívám se. :)

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY