Facebook Twitter E-mail
24. ledna 2015

Atlantis se potápí

Seriál Atlantis měl být po skončení Merlina dalším dobrodružným hitem stanice BBC. První série si nevedla vůbec špatně, a tak jsme se k mýtům a bájím starověkého Řecka vrátili i podruhé. To však bylo již naposled, jelikož BBC seriál ruší…

První řada měla 13 epizod a opravdu se snažila napodobit Merlina. Nechyběla akce, vtip, dobrodružství ani zajímavé postavy a příběhy.

Druhá série bude mít také 13 dílů, je však o něco více temnější, což asi bohužel znamenalo určitou ztrátu diváků. Prvních šest epizod jsme mohli vidět v loňském roce před Vánocemi, na zbývajících sedm si zatím musíme počkat, přesné datum návratu totiž ještě není známo.

„Závěrečných sedm epizod seriálu Atlantis se bude na BBC vysílat na jaře. Rádi bychom poděkovali společnosti Urban Myth Films, štábu a všem hercům, avšak seriál nebude obnoven. Na obě série jsme velmi pyšní, ale někdy, abychom mohli na BBC přinést nové seriály, musíme učinit těžká rozhodnutí,“ uvedl v prohlášení zástupce stanice BBC.

V hlavních rolích se představili Jack Donnelly jako Jason, Mark Addy jako Hercules a Robert Emms jako Pythagoras. Na pozici výkonných producentů působili Johnny Capps, Julian Murphy (tvůrci Merlina) a Howard Overman (tvůrce Misfits).


Mrzí vás zrušení Atlantis? A líbila se vám spíše první série nebo ta druhá?

Líbilo se? Fungujeme na liky! Motivuj nás!
Furiant
Autor by se dal charakterizovat jako seriálový maniak, tvůrce několika seriálových webů, dlouholetý redaktor SerialZone.cz, příležitostný časovač titulků, fanoušek metalu a věčný student.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

nina100
před 108 týdny
Ako to teda dopadlo? oplatí sa pozret aspon tie dve serie, či mám na to...
sandokan555
před 108 týdny
Seriál již příští sezónu neuvidíme, protože nebyl obnoven pro další...
Drunk_Queen
před 108 týdny
Já myslím, že se spíš ptala, jestli je děj ukončený nebo ne.

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY