Furiant

on
JménoDavid Hromada
Věk32 let (Rak)
BydlištěJeseník
Twitter@DaveFuriant
Facebookhttp://facebook.com/david.hromada
Poznámka
trofej
trofej
trofej
trofej
trofej
trofej
Osobní profil

Jsem učitel matematiky a fyziky na základní škole, velký seriálomaniak a v poslední době i knihomol.

V internetovém světě jsem se kromě nějaké té práce na SerialZone dříve věnoval zejména svým seriálovým webům. Vytvořil jsem weby k seriálům The Vampire Diaries, The Originals, The Secret Circle, Hawaii Five-0, Haven a Moonlight. V současné době jsou však všechny stránky již nefunkční.

Když potřebuji vypnout, do sluchátek mi nejčastěji jede symphonic & gothic metal s ženským vokálem - takže skupiny jako Within Temptation, Nightwish, Beyond the Black, Follow the Cipher, Delain, Sirenia, The Birthday Massacre apod.

Občas se mi stane, že potřebuji pauzu od seriálů, a tak si vezmu do ruky čtečku a přečtu několik (e)knih. Nejraději mám kriminálky a thrillery. Mezi mé oblíbené autory tak patří Robert Bryndza, M.W. Craven, Andrew Mayne, Stefan Ahnhem, Donato Carrisi, Daniel Cole, Jonathan Dylan Barker či Samuel Bjørk.

Jelikož mám rád různé logické hry a hádanky, vytvořil jsem online únikovou hru, která je zasazena do Jeseníků. Najdete ji na stránce jesenicka-unikovka.cz.

Redaktorem SerialZone.cz jsem se stal v listopadu 2007, takže zde působím prakticky od začátku. Od té doby jsem do zdejší seriálové databáze přidal přes 120 seriálů a 1320 epizod. Také jste si ode mě mohli přečíst více než 250 článků a bleskovek. No a občas se tu nachomýtnu k nějaké novince, takže jsem "zlanařen a zaměstnán". :-)