Furiant

off
JménoDavid Hromada
Věk31 let (Rak)
BydlištěJeseník / Vranov nad Dyjí
Twitter@DaveFuriant
Facebookhttp://facebook.com/david.hromada
Poznámka
trofej
trofej
trofej
trofej
trofej
trofej
Osobní profil

V internetovém světě se kromě nějaké té práce na SerialZone věnuji zejména svým seriálovým webům... takže mě můžete znát jako toho strašlivě zlého a arogantního admina největšího českého webu o The Vampire Diaries. Dále jsem založil weby k seriálům Moonlight (již nefunkční), Hawaii Five-0, Haven, The Secret Circle a The Originals.

Seriálový svět mě celkem dost pohltil, takže když mám volný čas, často jej vyplním právě sledováním nejnovějších dílů svých oblíbených seriálů.

Mezi mé nejoblíbenější seriály patří fenomén Hvězdná brána, na které jsem vyrostl. Dále upíří Moonlight, sci-fi western Firefly, Chuck, Game of Thrones a kriminálky NCIS, Castle, Rizzoli & Isles, Hawaii Five-0 a Person of Interest. Ze sitcomů nedám v poslední době dopustit na 2 Broke Girls. A co se týče politického dramatu, tam je jasným vitězem House of Cards...

Rád si přečtu i nějakou knížku, i když je pravda, že teď již nečtu tolik co dříve. Oblíbil jsem si thrillery od Jefferyho Deavera, Roberta Ludluma, Stephena Kinga, Dana Browna, Michaela Connelyho, Toma Clancyho a Roberta Craise.

Když potřebuji vypnout, do sluchátek mi nejčastěji jede symphonic & gothic metal s ženským vokálem - takže skupiny jako Within Temptation, Nightwish, Delain, Sirenia, Tristania, Epica, Xandria, UnSun, Leaves' Eyes, Amberian Dawn, Edenbridge, Lunatica, Sengir a Amaranthe.

Redaktorství na SZ:
Redaktorem SerialZone.cz jsem se stal v listopadu 2007, takže zde působím prakticky od začátku. Od té doby jsem do zdejší seriálové databáze přidal přes 110 seriálů a 1280 epizod. V současně době ale seriály a epizody již moc nedoplňuji, proto je mou jedinou prosbou k ostatním redaktorům, aby mi nevkládali epizody k seriálům, ke kterým spravuji webové stránky - tedy The Vampire Diaries, Hawaii Five-0, Haven, The Secret Circle a The Originals. K ostatním mnou vloženým seriálům může přidávat epizody kdo chce a jak chce (i k těm, které jsem měl dlouhodobě rozpracované, avšak již epizody nedoplňuji). :-)

Občas se tu nachomýtnu k nějaké novince (dříve to byly například titulky, obrázky v záhlaví profilů seriálů v nové SZ, fotočlánky, hudba k seriálům), takže jsem "zlanařen a zaměstnán", jak trefně poznamenal Fruiko v článku představujícím právě titulky na SerialZone.

Poslední dobou tak na SerialZone působím spíše jako "článkař", takže jste si ode mě mohli přečíst již více než 250 článků a bleskovek. Vždy budu rád, když mi pod některým článkem zanecháte nějaký ten komentář! :-)