Facebook Twitter E-mail
11. února 2015

Agents of S.H.I.E.L.D. obsazuje herce z Tomorrow People

Seriál Agents of S.H.I.E.L.D. stále ještě vyčkává se svým jarním návratem a fanoušci vydavatelství Marvel si zatím mohou krátit čas u Agent Carter, ačkoliv jistě nedočkavě vyhlíží návrat svých oblíbenců. Tentokrát přicházíme se zprávou, která potěší hlavně ty, kteří si loni stihli oblíbit seriál The Tomorrow People.

K obsazení Agentů se totiž připojí jeden z hlavních představitelů tohoto seriálu. Konkrétně to bude Luke Mitchell, který hrál Johna Younga. Tento australský herec se ve druhé polovině série připojí, aby nám objasnil o něco víc neobvyklé dědictví Skye (Chloe Bennet). Ta v podzimním finále zjistila, že má co dočinění s Inhumans. Luke Mitchell se představí jako Lincoln, který je popisován jako charismatický člen Inhumans, který pomůže Skye pochopit skutečný rozsah jejího dědictví.

Inhumans byly vytvořeni Stanem Lee a Jackem Kirbym pro komiks The Fantastic Four (Fantastická čtyřka). Jde o skupinu geneticky vylepšených bytostí vytvořených mimozemskou rasou Kree. Disponují zvýšením síly, rychlosti a odolnosti. Tvůrci seriálu Jed Whedon a Maurissa Tancharoen potvrdili, že by mohl prozkoumat mytologii Inhumans a připravit tak základy pro film Inhumans, který je plánován na tok 2018.

Kromě tohoto obsazení máme dobré zprávy i pro fanoušky Lady Sif. Bylo potvrzeno, že herečka Jaimie Alexander si svou slavnou roli v Agentech zopakuje. Bude to mít ale háček. Lady Sif ztratí paměť, nevzpomene si na žádné události z poslední doby. Tím pádem netuší, kdo je Thor, a už vůbec neví, proč je zpátky na Zemi.

Postava se objeví v epizodě, která je do vysílání naplánovaná na 10. března. Samotný seriál se vrátí na televizní obrazovky již o týden dříve, tedy 3. března.


Těšíte se na návrat seriálu? Co na novou postavu říkáte? Zajímá vás, co odhalí Marvel ohledně Inhumans?

Líbilo se? Tak nám o tom dej vědět!
Pajky
Autor je místní článkař a občasný titulkář. Baví ho seriály a filmy všech žánrů. Pokud není zde, tráví čas nad sportovní rubrikou, případně pařením FMka.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

Klik
před 140 týdny
Teším sa na oboch, strašne ma zaujíma tá zápletka s Lady Sif :)
dagsoftware
před 140 týdny
Viac by potešil návrat tej druhej vesmírčanky.

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY