Diskuze k článku Seriál Vražedná čísla na Nově
avatar uživatele
Veri
Uživatel od první verze | Cool level: 11 | Morgan Guillermo Grimes
15. 5. 2008 / 13:44:14 (před 16 roky)
off

Jaj zas z lékařského prostředí.. Tak se na to budeme těšit.. Uvidíme.. Třeba to bude lepší než Chirurgové nebo Dr. House

Simpsnovi: Servírka u Vočka. A taky hlavní kronikářka Springfieldu! *Dreamer*
avatar uživatele
Fruiko
Boss nejvyšší | Cool level: 122 | Nathan Young
15. 5. 2008 / 15:47:41 (před 16 roky)
off
Verča napsal(a):

Jaj zas z lékařského prostředí.. Tak se na to budeme těšit.. Uvidíme.. Třeba to bude lepší než Chirurgové nebo Dr. House

Kde si panebože vzala lékařské prostředí?

Všechna tahle písmenka napsal zakladatel webu.
avatar uživatele
Veri
Uživatel od první verze | Cool level: 11 | Morgan Guillermo Grimes
15. 5. 2008 / 20:43:55 (před 16 roky)
off
Fruiko napsal(a):


Kde si panebože vzala lékařské prostředí?

tam je napsané, že se setkáme s diagnostickým chirurgem nebo co

Simpsnovi: Servírka u Vočka. A taky hlavní kronikářka Springfieldu! *Dreamer*
avatar uživatele
Veri
Uživatel od první verze | Cool level: 11 | Morgan Guillermo Grimes
15. 5. 2008 / 20:44:50 (před 16 roky)
off
Fruiko napsal(a):


Kde si panebože vzala lékařské prostředí?

aha jo já sem to přehlídla, to je jako, že se končíme s Housem.. nj.,. i to se někdy stává

Simpsnovi: Servírka u Vočka. A taky hlavní kronikářka Springfieldu! *Dreamer*
avatar uživatele
Olca
Redaktor | Cool level: 108 | Raymond 'Red' Reddington
16. 5. 2008 / 16:52:24 (před 16 roky)
off

Na tenhle seriál se hodně těším, před časem jsem si o něm četla a vypadá to že by to nemuselo být špatné... Tak uvidíme... :o)

The Only Thing Necessary for the Triumph of Evil is that Good Men Do Nothing
avatar uživatele
Maret
Uživatel od prvopočátků | Cool level: 7 | Manny Bianco
17. 5. 2008 / 15:33:35 (před 16 roky)
off

Pochybuju, že mi něco vynahradí Grega, ale jméno "Tony Scott" nemůžu jen tak přehlédnout! Takže jsem zvědavá a určitě to bude dobrá inspirace neusnout!=)

avatar uživatele
Olca
Redaktor | Cool level: 108 | Raymond 'Red' Reddington
18. 5. 2008 / 18:52:50 (před 16 roky)
off
Maret napsal(a):

Pochybuju, že mi něco vynahradí Grega, ale jméno "Tony Scott" nemůžu jen tak přehlédnout! Takže jsem zvědavá a určitě to bude dobrá inspirace neusnout!=)

Tak Grega opravdu nic nahradit nemůže... ;)

The Only Thing Necessary for the Triumph of Evil is that Good Men Do Nothing
avatar uživatele
Abby
Uživatel od první verze | Cool level: 8 | Kryton
20. 5. 2008 / 16:41:24 (před 16 roky)
off

Podle ukázek na Nově si myslím, že se jedná o dobrý seriál, který mě zaujal. Sice už to nanahradí Gregoryho, ale budu ráda když ho zastoupí aspoň z poloviny... ;)

avatar uživatele
Martin
Uživatel od prvopočátků | Cool level: 8 | Kryton
21. 5. 2008 / 13:41:44 (před 16 roky)
off

Mně teda odrazuje, že je to další kriminálka. Copak se už nic jinýho netočí, že musejí na Nově i Primě dávat dohromady asi 10 kriminálek?

Raz, dva, tri, čaťíre, pjať,vyšel zajčik paguľjať.Vdrug achótnik vybegájeťprijamo v zajčika strilájeť.Pif, paf, oj, oj, oj,ubegájeť zajčik moj.
avatar uživatele
Frikeas
Uživatel od prvopočátků | Cool level: 5 | John A. Zoidberg
21. 5. 2008 / 13:44:08 (před 16 roky)
off

Jsem tedy zvědavá, ale podle ukázek to vypadá slibně:)

Frikeas jméno mé...Sedmý apokalyptický jezdec...šílený lev...a asi bych si to měla už změnit na něco jiného, tak až najdu pohledný avatar tak jdu do změny
avatar uživatele
Fruiko
Boss nejvyšší | Cool level: 122 | Nathan Young
21. 5. 2008 / 17:37:03 (před 16 roky)
off
Martin napsal(a):

Mně teda odrazuje, že je to další kriminálka. Copak se už nic jinýho netočí, že musejí na Nově i Primě dávat dohromady asi 10 kriminálek?

A to nás docela ještě šetří. :-) Když se koukneš na program jakýkoliv americký tv stanice, tak je tam toho mnohem víc. Člověk má dojem, že na komedie tam je leda úterý večer a zbytek tvoří kriminálky a dramata z nemocničního prostředí (Chirurgové apod.).

Všechna tahle písmenka napsal zakladatel webu.
avatar uživatele
konz
Uživatel od prvopočátků | Cool level: 15 | Christopher Turk
21. 5. 2008 / 17:38:56 (před 16 roky)
off
Fruiko napsal(a):


A to nás docela ještě šetří. :-) Když se koukneš na program jakýkoliv americký tv stanice, tak je tam toho mnohem víc. Člověk má dojem, že na komedie tam je leda úterý večer a zbytek tvoří kriminálky a dramata z nemocničního prostředí (Chirurgové apod.).

Máš pravdu, stačí se podívat na program televize AXN...

konz. Simpsoni - Majorus Starostus. šestý Apokalyptický jezdec. Krvežíznivej Upír...Věčně hladovej. Totálně urýpanej a protivnej chlap...
avatar uživatele
Veri
Uživatel od první verze | Cool level: 11 | Morgan Guillermo Grimes
24. 5. 2008 / 18:32:45 (před 16 roky)
off
Abby napsal(a):

Podle ukázek na Nově si myslím, že se jedná o dobrý seriál, který mě zaujal. Sice už to nanahradí Gregoryho, ale budu ráda když ho zastoupí aspoň z poloviny... ;)

jj. dneska jsem viděla ukázky,a musím říct, že se mi to zatím líbí, ale House nikdo nahradit nemůže, na tom se shodneme asi všichni....

Simpsnovi: Servírka u Vočka. A taky hlavní kronikářka Springfieldu! *Dreamer*
avatar uživatele
Sefinek
Uživatel od první verze | Cool level: 0 | Margaret 'Maggie' Simpson
10. 7. 2008 / 23:10:35 (před 16 roky)
off

mno já jsem zase rád že už je pryč móda telenovel...dřív to byla telenovela skoro od rána do večera...oproti tomu zlaté kriminálky:)

ono bohužel v tomhle jsou asi Američani moc na krváky a podobné věci...a v poslední době se skoro všechny dobré věci točí v Americe, takže co se bude točit pochopitelně záleží na tom, co chtějí sledovat Američani...

mě ale víc zajímá, jestli se dají někde s českým dabingem stáhnout aspon ty díly co už byly na nově...nekteré jsem totiž bohužel prošvihl...tady na stránkách je sice položka "download", ale mám ji neakitvní a nejde na ni kliknout...

předem dík za radu kde bych to mohl sehnat...;-)