Facebook Twitter E-mail
7. října 2011

Vampire Diaries našly matku Původních!

Velká novinka, fanoušci Vampire Diaries (Upířích deníků) – po Rebecce (Claire Holt) je na cestě další Původní! Esther, matku Klause, Elijaha, Rebeccy a dalších Původních upírů si zahraje Alice Evans. Esther budeme mít možnost poprvé spatřit ve flashbacku 8. epizody. Jak už fanoušci ví, tato divoká upírka měla skandální vztah s vlkodlakem, jejímž výsledkem je Klaus → první hybrid. Alice, která je vdaná za Ioana Gruffudda, herce z jiného seriálu stanice The CW, Ringer, hrála mladou Eloise Hawking v seriálu Lost (Ztraceni) a měla nezapomenutelný moment v Curb Your Enthusiasm (Larry, kroť se), jako Heather Mills. Otázkou zůstává, jestli se ve flashbacku dočkáme také Elijaha (Daniel Gillies). No, nechme se překvapit :)

EDIT: Včera (7.10.) SpoilerTV.com potvrdila, že se Daniel Gillies OBJEVÍ jako Elijah ve flashbacku 8. epizody. Spatřit bychom ho také měli ve flashbacích Rebeccy.

Líbilo se? Tak nebuď labuť a sdílej!
Frozen99
Autor, každodenní návštěvník tohoto webu, během svého redaktorského působení napsal stovky bleskovek a článků, které jistě ocenil nejeden uživatel. Vždy jej potěší sebekratší comment v diskuzi (:

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

Zatím nikdo nic nenapsal. Buď první a napiš, co si myslíš!

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY