Facebook Twitter E-mail
27. září 2015

Dočkáme se moderní verze klasiky The A-Team?

Vypadá to, že zprávy o remacích a rebootech ikonických slavných seriálů z minulého tisíciletí nebudou v dohledné době brát konce. Nejnovějším želízkem v ohni, o kterém se začalo nyní mluvit, je The A-Team.

Produkční společnost 20th Century Fox TV plánuje vytvořit nový a moderní pohled na tento akční seriál z 80. let minulého století. Produkce se ujme Chris Morgan (Fast and Furious), adaptaci plánuje sepsat Albert Kim (producent Sleepy Hollow).

Stejně jako originál, i nový A-Team se točí okolo rozdílné skupiny agentů americké speciální jednotky. Nový tým bude mít mužské i ženské členy. Skupina byla obviněna ze zločinu, který nespáchala, a členové nyní musí prokázat svou nevinu a očistit svá jména, ideálně tím, že odhalí tajnou neschválenou konspiraci.

Po cestě za spravedlností stíhají také chránit a pomáhat těm, kteří pomoc potřebují, k čemuž využívají své vojenské dovednosti, nejmodernější technologie a osobní přístup. Projekt je popisován jako zábavný epizodní seriál ve stylu případ týdne, ve kterém se kloubí akce, dobrodružství a humor.

Líbilo se? Kdo nelikuje není SerialZoňák!
ragelly
Autorka se dá charakterizovat jako stoprocentní seriálový maniak a skoro stejně závislá je i na SerialZone. Když nedejbože nekouká na seriály, vezme do ruky digitální zrcadlovku nebo se začte do amerického Elle.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

Tulrika
před 115 týdny
Nový tým bude mít mužské i ženské členy. To už pak nebude A-team
Shppen
před 115 týdny
Tak pokud to udelaji podobne jako udeali Hawaii Five-0 tak proc ne. A-Team je...
ševča
před 99 týdny
Ale nemluvilo se o tomhle už tak 2014, možná 2013? To je furt stejný...

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY