Facebook Twitter E-mail
24. listopadu 2015

Upíři se na CW přesouvají na pátek

Škatule, škatule, hejbejte se! Stanice The CW kromě včerejšího prodloužení aktuálních sérií iZombie a Crazy Ex-Girlfriend dnes v noci uvedla, že od konce ledna chystá jednu podstatnou změnu ve svém vysílacím schématu.

Počínaje 29. lednem 2016 se totiž seriály Upíří deníky (The Vampire Diaries) a The Originals přesouvají ze čtvrtečních večerů na páteční.

V současné době se v pátek na CW vysílá realityshow America's Next Top Model (Amerika hledá topmodelku), která 4. prosincem ukončuje svoji několikaletou pouť, a třetí řada seriálu Reign (Království). Tento seriál se 22. ledna uloží k zimnímu spánku. Kdy se z něj však probudí zatím nebylo zveřejněno.

Čtvrteční večery pak od 21. ledna obsadí očekávaná novinka Legends of Tomorrow a třetí série The 100.

Osobně jsem zvědavý, co tenhle přesun udělá s už tak klesající sledovaností. Stále si však myslím, že se o pravidelnou dávku upířích emocí ještě bát nemusíme. Jak to vidíte vy?

Líbilo se? Tak dej palec. Nebo plusko!
Furiant
Autor by se dal charakterizovat jako seriálový maniak, tvůrce několika seriálových webů, dlouholetý redaktor SerialZone.cz, příležitostný časovač titulků, fanoušek metalu a věčný student.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

IcePrincess
před 121 týdny
Deníky jsou sice bez Eleny sice lepší, ale já už to tvůrcům prostě nežeru. Už...
PetulaT
před 119 týdny
Na The 100 se už neskutečně těším ♥ na TO jsem přestala koukat v půlce...
ševča
před 116 týdny
CW prostě chce dát najevo, že upíři už nejsou jejich prioritou. Když TVD...

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY