Facebook Twitter E-mail
9. března 2016

Do Empire míří rapper Xzibit

Bývalý moderátor show Pimp My Ride ztvární ústřední postavu v hudebním průmyslu, která bude šlapat na paty Luciousovi. Cookie si bude muset dát pozor. Lucious Lyon bude mít v hip-hop dramatu Empire novou konkurenci. Rapper a herec Xzibit si získal novou vedlejší roli.

Xzibit (Alvin Joiner) si zahraje postavu Leslieho „Shyna“ Johnsona, který je popisován jako stoprocentní gangster i hudebník zároveň. Pod svými křídly schraňuje začínající umělce, vlastní nahrávací studio a už uspěl i na trhu se svou tvorbou. Co je mu však nejvíce vlastní? Samozřejmě kombinace drog, zbraní a vydírání. V hudebním světě je nicméně vůči ostatním značně pozadu, a tak se bude snažit dostat na Luciousovo místo.

V Empire se rapper zdrží několik epizod, ale stanice Fox nesdělila žádné doprovodné informace týkající se toho, kdy se objeví nebo na jak dlouho. V lednu letošního roku bylo Empire prodloužen pro třetí řadu a natáčení aktuální série se již blíží ke konci. Režisér Danny Strong řekl v lednovém rozhovoru, že druhá polovina sezóny nebude až tak „přeplněna hereckými jmény“ a děj se bude více zaměřovat na rodinu Cookie.

Empire se vrací s novými díly ve středu 30. března na stanici Fox.


Zamilovali jste si Empire a máte radost z tak brzkého prodloužení? A co nová herecká posila?

Líbilo se? Tak to dej vědět světu!
emJey (Miloš Janů)
Bezmezný snílek, který stále hledá, co od života chce. Ví alespoň, že jeho láska k seriálům a filmům je napořád a dává mu pocit, že v tom není sám.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

verunkabrožová
před 166 týdny
Je to docela sympaták,tak proč ne :)

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY