Facebook Twitter E-mail
10. ledna 2014

Boardwalk Empire končí!

Ne hned, ale končí. Během panelu stanice HBO na TCA (Television Critics Association) bylo oficiálně oznámeno, že seriál Boardwalk Empire (Impérium: Mafie v Atlantic City) po odvysílání páté série řekne sbohem.

Cenami ověnčený hit se vrátí s poslední sérií letos na podzim. Jak naznačuje oficiální vyjádření, rozhodnutí o ukončení seriálu bylo společné stanici i Terenci Winterovi, který drama vytvořil.

„Jsme nadšení, že máme zelenou pro pátou sérii Boardwalk Empire. Po mnoha rozhovorech s HBO i s mým tvůrčím týmem jsme se rozhodli ukončit seriál. Těšíme se, jaké mocné a vzrušující vyvrcholení finále přinese,“ řekl Winter.

Prezident programové skladby HBO, Michael Lombardo, dodal: „Byla to velká pocta, moct přinést tak silný a průlomový seriál našim předplatitelům. Terry Winter vytvořil show, jejíž odkaz bude znát mnoho let.“

Boardwalk Empire vyhrál 17 cen Emmy během prvních tří sérií, včetně těch pro herce Bobbyho Cannavalea a Stevea Buscemiho.


Sledujete Boardwalk? Bude vám toto historické drama chybět? A jste rádi, že je konec oznámen předem, takže mají tvůrci čas na vymyšlení pořádného závěru?

Líbilo se? Kdo nelikuje není SerialZoňák!
ragelly
Autorka se dá charakterizovat jako stoprocentní seriálový maniak a skoro stejně závislá je i na SerialZone. Když nedejbože nekouká na seriály, vezme do ruky digitální zrcadlovku nebo se začte do amerického Elle.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

Remi
hodně dávno
BE mi bude hrozně chybět, neskutečně mi přirostl k srdci. Vkládal jsem...
Martin
hodně dávno
Seriál je perfektní, ale asi je to dobré rozhodnutí. Čtvrtá série už nebyla tak...
gody
před 275 týdny
5 sezon je idalni, 12 dilu na sezonu taktez. tedy pro me. alespon je prostor,...

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY