Facebook Twitter E-mail
9. června 2016

Blíží se konec Kobry 11?

Přednedávnem jsme vás informovali o tom, že seriál Alarm für Cobra 11 – Die Autobahnpolizei (Kobra 11) se dočkal dvou jubileí, dvaceti let vysílání a 300. epizody. Je však velmi pravděpodobné, že podobných oslavných čísel se již nedočkáme. Minulý týden totiž na RTL skončila jarní série s novým parťákem Danielem Roesnerem alias komisařem Paulem Rennerem, která zaznamenala dosud nejnižší sledovanost. Ani jeden díl nedosáhl nad tři miliony a průměrná sledovanost byla jenom kolem 2,6 milionu.

Výměna temnější verze seriálu s Vinzenzem Kieferem za humornější nedopadla zrovna nejlépe. Tvůrci už mohou jen snít o dřívější slávě, které seriál dosahoval. Pilotní epizoda v roce 1996 tenkrát vyšplhala až 10,5 milionu diváků. Největší popularitu seriálu přinesl v letech 2008–2013 populární německý herec a zpěvák Tom Beck. Po jeho odchodu to začalo jít se seriálem z kopce.

Erdogan Atalay a Daniel Roesner mají s televizí RTL a firmou Action Concept, která seriál natáčí, podepsané smlouvy až do roku 2018. Znamená to, že s Kobrou 11 se ještě minimálně dva roky nebudeme loučit. Ale pokud budou čísla dále klesat, tak se v roce 2019 s největší pravděpodobností nových dílů již nedočkáme.


My předpokládáme konec Kobry 11 jako zavraždění „nesmrtelného“ komisaře Semira Gerkhana. Jiný konec si totiž ani neumíme představit. A jak si přestavujete konec seriálu vy?

Líbilo se? Fungujeme na liky! Motivuj nás!
patrik1177
Autor si zatím nevyplnil svoje mikrobio. Zatím se musíte spokojit s tím, že umí číst a psát.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

Bellezza
před 152 týdny
Tak Kobru11 som videla len pár krát náhodne v telke,ale celkom sa mi...
ševča
před 144 týdny
Semira nemůžou zabít, Semir je nezničitelný. Teoreticky by ale mohl jít do...
Bellezza
před 144 týdny
Semir je taký nemecký Chuck Norris :D :D

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY