Facebook Twitter E-mail
24. června 2016

Lucifer: Tricia Helfer v roli matky zla

Herečka Tricia Helfer se připojuje k ansámblu démonického seriálu Lucifer v nadcházející druhé sérii v roli matky zla. Helfer, známá z Battlestar Galactica, bude ztvárňovat postavu matky Toma Ellise, pravého ďábla. Seriál Lucifer nepřímo představil tuto postavu v dubnovém finále první řady. V tuto dobu showrunner Joe Henderson prohlásil, že zatímco je první série zaměřena na nezkrotného syna, který zápolí s problémy týkajícími se jeho otce, bude řada druhá zaměřena na jeho matku.

Jeho matka Charlotte je popisována jako žena, která byla stovky let uvězněna v pekle svým manželem, samotným Bohem. Nyní je volná a může se v klidu pohybovat po Zemi. Bude se snažit najít nový vztah se synem. Je nebojácná a silně odhodlaná být sama sebou. Ví totiž, co si zaslouží.

Henderson poznamenal, že pro tuto roli bude Helfer naprosto dokonalá, a to i přesto, že je o pouhých pět let starší než její seriálový syn. „V komiksu i známé mytologii není tento vztah nikde uveden, takže tu tak trochu vaříme z vody,“ řekl. „Postavíme se zde čelem zodpovězení základní otázky, kterou si klade snad každý. Je zde mnoho linií, kudy děj můžeme vést. Rozhodně volíme cestu s největším napětím.“

Helfer je známá také svou vedlejší rolí v seriálu Suits. V Luciferovi by si měla zahrát několikaepizodní roli; prvně se ukáže hned v první epizodě druhé série, která startuje v pondělí 19. září na Foxu.


Jaký máte názor na první řadu? Zasloužil si Lucifer prodloužení? Těšíte se na prozkoumání vztahu matka-syn?

Líbilo se? Tak to dej vědět světu!
emJey (Bc. Milos Janu)
Bezmezný snílek, který stále hledá, co od života chce. Ví alespoň, že jeho láska k seriálům a filmům je napořád a dává mu pocit, že v tom není sám.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

atreidpaul
před 73 týdny
Lilith byla podle legend stvořena jako první žena k Adamovi, takže by se...
sandokan555
před 73 týdny
pravda neuvedomil som si ..ale ako som pozeral tak podla biblie ak fakt boh...
atreidpaul
před 73 týdny
Souhlasím. Tolik jmen na vyber!! No treba si tak jen nechává říkat a tvůrci...

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY