Facebook Twitter E-mail
1. srpna 2016

Nicole Richie nahradí svou kolegyni v Great News

Herečka Nicole Richie, známá především svou rolí v The Simple Life, nahradí svou hereckou kolegyni Kimrie Lewis-Davis v novince Great News. Komedie je plánována dostat se na obrazovky v midseason 2017.

Příběh Great News je inspirovaný skutečným životem Tracey Wigfield. Tato komedie se soustřeďuje na vztah matky a dcery, který je vystaven výzvě v momentě, kdy se obě stanou součástí jednoho zaměstnání ve zpravodajské firmě.

Richie si zahraje postavu Portie. Producenti se k přeobsazení role vyjádřili tak, že se rozhodli jít s dějem úplně jiným směrem, který Lewis-Davis nevyhovoval. Portia je mladá, cílevědomá posila tvůrčího týmu zpravodajské relace The Breakdown, který je součástí redakce Great News. Je velmi bystrá a inteligentní, ale dokáže se občas chovat i jako úplný blázen. Netají se oblibou ke svému staršímu kolegovi, kterého bude hrát John Michael Higgins.

Pro herečku a módní návrhářku se bude jednat o první stálou seriálovou roli. Dříve účinkovala v hostujících úlohách v seriálech Chuck a Empire.


Máte v plánu sledovat Great News? Bude Richie dobrou posilou a bude se pro ní jednat o první úspěšnou hlavní roli?

Líbilo se? Tak nebuď labuť a sdílej!
emJey (Ing. Miloš Janů)
Bezmezný snílek, který stále hledá, co od života chce. Ví alespoň, že jeho láska k seriálům a filmům je napořád a dává mu pocit, že v tom není sám.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

verunkabrožová
před 129 týdny
Je to ucházející náhrada.

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY