Facebook Twitter E-mail
27. srpna 2016

Donald Trump bude znovu terčem Simpsonů

Tvůrčí tým animáku The Simpsons nabral do 28. série trio postav, které si bude znovu dělat legraci z jednoho z kandidátů na prezidenta Spojených států, Donalda Trumpa.

Známý finanční státník Suze Orman, renomovaný astrofyzik Neil deGrasse Tyson a oblíbený scenárista Robert McKee vytvoří výborný tým učitelů na nově založené škole, jejíž vznik umožnil C. Montgomery Burns. „Natočili jsme skvělý díl, kde pan Burns přijede na univerzitu Yale a zde zjistí, jak funguje klasická univerzita a jak moc politicky korektní k jeho zděšení je,“ prozradil showrunner Al Jean. „Po této zkušenosti založí svou vlastní Univerzitu pana Burnse.“

Tvůrci nikdy neobdrželi od Trumpova volebního týmu žádnou odpověď na jeho případné hostování v seriálu. Nicméně politik si je jistě vědom, že jeho postava figuruje v seriálovém Springfieldu. „Je tam jedna ze scének, kde podepisuje svůj plakát jednomu ze svých podporovatelů, což pro něj nejspíš nebylo příliš lichotivé,“ řekl Jean. „Dle mého je hlavní problém v tom, že Trump neumí snést jakoukoli kritiku.“

Simpsonovi se vrací v neděli 25. září na stanici Fox.


Co zásadního čekáte, že se stane v nové sérii? Baví vás parodie na Donalda Trumpa? Komu byste radši dali svůj volební hlas?

Líbilo se? Tak nám o tom dej vědět!
emJey (Bc. Milos Janu)
Bezmezný snílek, který stále hledá, co od života chce. Ví alespoň, že jeho láska k seriálům a filmům je napořád a dává mu pocit, že v tom není sám.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

IcePrincess
před 59 týdny
Vzhledem k tomu, že Trumpovi přeji vítězství, tak jsem hodně zvědavá.
Koldik
před 59 týdny
HEHE, bude to zaujimave
Vachisek
před 58 týdny
Trump je brzda před islamizací západu protože vyšle signál do společnosti....

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY