Facebook Twitter E-mail
16. října 2016

Simpsonoviny

Dnes se dočkáme dalšího velkého seriálového milníku. Samozřejmě nejde o nikoho jiného než o Simpsonovy. Večer bude v USA odvysílána už neuvěřitelná 600. epizoda! Je opravdu obdivuhodné, že tu s námi Simpsoni jsou už téměř tři dekády a pořád nás dokážou bavit. A právě toho v dnešním fotočlánku využijeme.

Připravili jsme si pro vás sérii obrázků – klasických, ale i méně klasických hlášek a scén ze Simpsonů. Zaměřili jsme se spíše na tzv. zlatou éru a léta poté, ale naleznete zde i něco z novějších sérií. Doufáme, že si při prohlížení zavzpomínáte, fotočlánek si užijete a hezky se při Homerových (ale nejen jeho) kiksech pobavíte :-)

Na úvod pro vás máme plakát, kterým se nás snaží nalákat na dnešní epizodu, a to konkrétně Speciální čarodějnický díl XXVII. (Treehouse of Horror XXVII). No není to geniální? :-)

Photo © Fox

Na závěr jen jedna poznámka – v předposlední epizodě 27. řady Homer při svém živém vystoupení říká, že to je poslední epizoda Simpsonů. Pak ale řekne, že si jen dělá srandu a ve skutečnosti Simpsni nikdy neskončí. My v to upřímně doufáme také, protože si život bez nich opravdu neumíme představit! :-) A jaký je váš názor? Chtěli byste další řady, nebo vás už Simpsni až tak neberou?

Photo © Fox

Líbilo se? Fungujeme na liky! Motivuj nás!
inekafe
Fanúšik Simpsonovcov a Futuramy, ktorý si rád vypočuje dobrý metal alebo (punk)rock vždy, keď nesleduje seriály. V seriálových vodách vyhľadáva kvalitné káblovkové drámy a všakovaké sitkomy/komédie.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

Anduska
před 59 týdny
Simpsonovi? Ti nikdy neomrzí. Suprčupr fotočlánek, děkuju za něj! :D
Paulinho
před 59 týdny
Nejlepší hláška je s finančním panterem :-D Teď už mě Simpsoni tolik...
chloe123456789
před 58 týdny
Tak toto je opravdova bomba a taky nostalgie. Moc dekuji, pobavila jsem se :-)

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY