Facebook Twitter E-mail
24. října 2016

12 Monkeys: Christopher Lloyd se vydá zpátky do budoucnosti

Sci-fi seriál stanice Syfy, 12 Monkeys (12 opic) bude ve třetí sérii bohatší o hereckého matadora Christophera Lloyda, který je oceněn televizní cenou Emmy. Herec pro sebe získal hostující post, který pro něj znamená návrat k cestováním v čase.

Herec ztvární Zalmona Shawa, okouzlující hlavu kultu, která těží z tragédií a neúspěchů ostatních. Jakožto jejich vykoupení nabízí těmto jedincům účast ve svém apokalyptickém kultu „Armády 12 opic“. Jeho postava bude nejvíce impozantním zlosynem série.

Lloyd je nejvíce znám svou ikonickou rolí doktora Browna ve filmové sérii Zpátky do budoucnosti. Role, která mu ale přinesla úspěch, byla v oscarové klasice Přelet nad kukaččím hnízdem s další hereckou legendou, Jackem Nicholsonem. Lloyd vyhrál již tři ceny Emmy za své herecké výkony v seriálech Road to Avonlea a Taxi.


Jak vnímáte 12 opic? Baví vás stále tento okázalý seriál? Jaká z dvou uplynulých řad byla tou lepší? Znáte Christophera Lloyda z filmových rolí?

Líbilo se? Tak nebuď labuť a sdílej!
emJey (Bc. Milos Janu)
Bezmezný snílek, který stále hledá, co od života chce. Ví alespoň, že jeho láska k seriálům a filmům je napořád a dává mu pocit, že v tom není sám.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

justynajohnson
před 52 týdny
Jako dokonalý zlosyn opravdu vypadá :)
Šéf
před 51 týdny
Tak to se nemůžu už dočkat
Koldik
před 51 týdny
Jo tento sa na to hodi...

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY