Facebook Twitter E-mail
14. června 2016

Prima se vydá do Jetelína

Televize Prima začala natáčet novou komedii s názvem Jetelín. Svět Jetelína je svou nadsázkou výrazně odlišný od světa, ve kterém žijeme naše všední životy. Zároveň nám ale postavy a figurky Jetelína dávají možnost poznat v něm naše okolí, známé a příbuzné nebo třeba i sami sebe. Stačí jen mít dostatečnou zásobu smyslu pro humor.

Cyklus mikrokomedií se odehrává v obci Jetelín, nacházející se pár kilometrů za Prahou. Hlavními hrdiny jsou čtyři kamarádi, kteří společně vyrůstali ve čtyřech sousedících domcích. Dnes už je jim všem kolem čtyřicítky, většina z nich si založila rodiny, pořád ale žijí tak blízko sebe, jako by vlastně byli jedna velká rodina. Všechno o sobě vědí, několikrát denně se vídají, navštěvují, scházejí v hospodě. Pomáhají si a podporují se navzájem, taky si ale nezřídka lezou na nervy. Hlavně se ale mají rádi.

V hlavních rolích se divákům představí Jitka Ježková (Doktoři z Počátků), Richard Genzer (Tele Tele), Jiří Hána (V.I.P. vraždy) a Jan Šťastný (Ordinace v růžové zahradě 2).

Líbilo se? Tak to ó náš nejdražší čtenáři moc děkujeme za podporu.
ragelly
Autorka se dá charakterizovat jako stoprocentní seriálový maniak a skoro stejně závislá je i na SerialZone. Když nedejbože nekouká na seriály, vezme do ruky digitální zrcadlovku nebo se začte do amerického Elle.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

ragelly
před 63 týdny
Díky za nakopnutí, jdu to stáhnout :D
Balthazar6
před 63 týdny
Ja to vcera zkusil, ale prislo mi to strasne nudne, behem pilotu jsem se...
milosh
před 63 týdny
Jediná věc, čím to trumfuje Bezdružice je, že se jim neklepe kamera. Škoda...

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY