Facebook Twitter E-mail
30. října 2015

MTV se vydá do Shannary již začátkem ledna

Dlouhé čekání fanoušků na televizní zpracování slavné knižní sérhe Shannara je již téměř u konce. Stanice MTV oznámila, že novinka The Shannara Chronicles bude mít premiéru v úterý 5. ledna 2016! Bude následovat hned po návratu Teen Wolf.

Austin Butler září jako poloviční elf Wil Ohmsford v tomto epickém fantasy dramatu, které sleduje trojici dobrodruhů. Ti bojují za obnovení mystického stromu Ellcrys a záchranu země Shannara od zástupu démonických hrozeb.

V dalších rolích se fanoušci můžou těšit na herce, mezi kterými nechybí Ivana Baquero (Eretria), Manu Bennett (Allanon), Poppy Drayton (Amberle) nebo John Rhys-Davies (Eventine).

Během podzimního Comic-Conu v New Yorku stanice MTV vypustila do oběhu nový trailer, takže pokud se již nemůžete dočkat, můžete si tímto zkrátit čekání alespoň na pár minut :-)


Znáte Shannaru? Jste zvědaví na seriálové zpracování? Dáte seriálu šanci?

Líbilo se? Tak nás motivuj likem!
ragelly
Autorka se dá charakterizovat jako stoprocentní seriálový maniak a skoro stejně závislá je i na SerialZone. Když nedejbože nekouká na seriály, vezme do ruky digitální zrcadlovku nebo se začte do amerického Elle.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

Liborias
před 107 týdny
Tak já nevím, zatím mi to přijde takové strašně barevné. Možná by stačilo...
Mik
před 107 týdny
Z trailerů to nevypadá špatně, ale je to MTV, takže si od toho moc neslibuju....
Balthazar6
před 107 týdny
Podle meho se tohle na MTV vubec nehodi. Serialu dam sice sanci, ale...

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY