Facebook Twitter E-mail
25. října 2016

ABC krátí počet epizod u Notorious

A už nám to začíná. Další sezóna, ve které se bude rušit až hromadně v květnu, ale jednotlivé indície nám dají jasně najevo, jak to se spoustou seriálů dopadne. První neoficiální obětí sezóny je ABC novinka Notorious.

Drama spojující novinařinu a právničinu mělo všechny předpoklady k úspěchu. Jde o soap operu, která skvěle ladí do čtvrtečního TGIT bloku po boku seriálů Shondalandu. Místo, aby z něj byl populární nástupce pro Grey's Anatomy nebo Scandal , však seriál sledovanostně propadl. V USA se setkal s nezájmem diváků a vesměs negativní kritikou ze strany médií, což rozhodně není dobrým znamením.

Důsledky se dostavují již nyní. Stanice ABC oznámila, že původní objednávku na 13 epizod zkracuje na pouhých deset dílů. Seriál tak následuje stopy loňského soapoperového neúspěchu Blood and Oil, kterého potkal stejný osud, po němž přišlo na jaře oficiální zrušení.

Myslím, že ti, kteří v naší tipovačce hádali zrušení, už se můžou začít radovat z prvních získaných bodů. Barvičkovat ale začneme až potom, co bude zrušení potvrzeno oficiálně.


Sledujete Notorious? Jak vás novinka zaujala? Mrzí vás neoficiální zrušení, nebo máte v letošním programu jiná želízka v ohni? A co tipovačka, hádali jste dobře?

Líbilo se? Tak to dej vědět světu!
ragelly
Autorka se dá charakterizovat jako stoprocentní seriálový maniak a skoro stejně závislá je i na SerialZone. Když nedejbože nekouká na seriály, vezme do ruky digitální zrcadlovku nebo se začte do amerického Elle.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

sandokan555
před 51 týdny
ja bod to tipovacky ziskam , ale viac ma mrzi ako keby som ho neziskal .. tento...
Moni Peace
před 51 týdny
JOJ!! A ešte raz JOJ! :D Toto bol pre mňa osobne jeden z najlepších...
Koldik
před 50 týdny
Tak conviction bol teda zly odhad...

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY