Diskuze k článku Seriálové osudy: American Housewife
avatar uživatele
Destinytte
Dlouholetý uživatel | Cool level: 18 | Kocour
12. 5. 2017 / 09:38:04 (před 7 roky)
off

American Housewife mě baví. Jsem ráda za další sérii. :)

avatar uživatele
ragelly
Autorka článku | Cool level: 122 | Nathan Young
12. 5. 2017 / 11:34:05 (před 7 roky)
off

Alespoň jeden bod :)))

avatar uživatele
tommmyk
Dlouholetý uživatel | Cool level: 20 | Zipper
12. 5. 2017 / 12:08:21 (před 7 roky)
off

Jsem rád za bod. Tenhle seriál mám v plánu zkouknout, jako jeden z mála mi přišel jeho trailer vtipný a zábavný.

A ještě jeden tip. Vím, že je to mimo, ale nevím, kde to napsat. Nechtěli byste do "Kdo přežije sezónu" zařadit i seriály z kabelovek? Bylo by tam toho víc a bylo by to zajímavější.

avatar uživatele
ragelly
Autorka článku | Cool level: 122 | Nathan Young
12. 5. 2017 / 12:24:47 (před 7 roky)
off
tommmyk napsal(a):

Jsem rád za bod. Tenhle seriál mám v plánu zkouknout, jako jeden z mála mi přišel jeho trailer vtipný a zábavný.

A ještě jeden tip. Vím, že je to mimo, ale nevím, kde to napsat. Nechtěli byste do "Kdo přežije sezónu" zařadit i seriály z kabelovek? Bylo by tam toho víc a bylo by to zajímavější.

U kabelovek jde o to, že se seriály objednávají v průběhu celého roku, nejen takto najednou jako u Velké pětky. V podstatě to není jak zrealizovat.

avatar uživatele
verunkawrath
Dlouholetý uživatel | Cool level: 27 | Bobby Singer
12. 5. 2017 / 13:11:51 (před 7 roky)
off

Je to skvělá komedie,narazila jsem na tento seriál úplnou náhodou a jsem moc ráda,hrozně mě baví.

Narovnej svou krátkou páteř a sevři drobné zoubky :)
avatar uživatele
ShedStories
Dlouholetý uživatel | Cool level: 16 | Number 6
12. 5. 2017 / 13:51:08 (před 7 roky)
off

Pozerám tak do tipovačky, či má alebo nemám bod a chvíľu mi trvalo kým som zistil, že v tipovačke je tento seriál pod iným názvom. Každopádne bod nemám. :D

,,The freedom and simple beauty is too good to pass up..." Ch. McCandless
avatar uživatele
tommmyk
Dlouholetý uživatel | Cool level: 20 | Zipper
12. 5. 2017 / 16:18:08 (před 7 roky)
off
ragelly napsal(a):

U kabelovek jde o to, že se seriály objednávají v průběhu celého roku, nejen takto najednou jako u Velké pětky. V podstatě to není jak zrealizovat.

Tak třeba aspoň ty, které budou oznámeny do té doby, než ukončíte hlasování do tipovačky. Je to jen nápad. :)

avatar uživatele
ragelly
Autorka článku | Cool level: 122 | Nathan Young
12. 5. 2017 / 16:29:59 (před 7 roky)
off
tommmyk napsal(a):

Tak třeba aspoň ty, které budou oznámeny do té doby, než ukončíte hlasování do tipovačky. Je to jen nápad. :)

A navíc u kabelovek je 90 % všech seriálů prodlouženo pro druhou řadu, opravdu se nestává často, aby je rušili hned po první řadě. Samozřejmě není to pravidlo, ale není to ani taková zábava jako u Velké pětky :)

avatar uživatele
Drunk_Queen
Redaktor | Cool level: 54 | Jack Shephard
12. 5. 2017 / 17:19:53 (před 7 roky)
off

No, ve chvíli, kdy s velkým zármutkem pozoruju, kolik jsem toho zas netrefila, bych to zábavou nenazývala. Brutální masakr plný smutku a pochyb se mi zdá přesnější.

Editováno: 1x | Naposledy: 12. 5. 2017 / 17:20:57
avatar uživatele
ragelly
Autorka článku | Cool level: 122 | Nathan Young
12. 5. 2017 / 17:38:26 (před 7 roky)
off
Drunk_Queen napsal(a):

No, ve chvíli, kdy s velkým zármutkem pozoruju, kolik jsem toho zas netrefila, bych to zábavou nenazývala. Brutální masakr plný smutku a pochyb se mi zdá přesnější.

:'DDD Ty mě vždycky zabíjíš.