Facebook Twitter E-mail
13. července 2017

Jon Seda se vrací do Chicago P.D.

Po zrušení Chicago Justice mnoho fanoušků volalo po tom, aby se Antonio Dawson vrátil zpět do Chicago P.D. Nyní se přání stává realitou. Bylo oznámeno, že se postava objeví v nové sezóně ve stálé roli.

Jeho představitel, herec Jon Seda, odešel z P.D. v polovině čtvrté řady, aby se mohl přidat právě k právnické novinkce Justice. Dawson byl převelen, aby pracoval jako vyšetřovatel pro místní advokátní úřad. Stanice NBC však seriál v květnu po první řadě zrušila.

„Těší mě, že budeme mít Jona zpátky v P.D.,“ uvedl výkonný producent Dick Wolf. „Pracujeme spolu již déle než 20 let a doufám, že mnoho let máme ještě před sebou.“

Jednotka přesto bude vypadat jinak, když se Antonio vrátí do práce. Jak jsme vám již dříve psali, herečka Sophia Bush po čtyřech letech opouští svou roli Erin Lindsay.

Seriál se na televizní obrazovky vrací ve středu 27. září.

Líbilo se? Tak to ukaž ostatním!
ragelly
Autorka se dá charakterizovat jako stoprocentní seriálový maniak a skoro stejně závislá je i na SerialZone. Když nedejbože nekouká na seriály, vezme do ruky digitální zrcadlovku nebo se začte do amerického Elle.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

Bellezza
před 18 týdny
Presne tak,ten jej charakteristický hlas.. Tiež mi bude chýbať,ale aj tak...
Jessica Angell
před 18 týdny
neříkám přece že ty, myslím to obecně, je to snad všude jediný kdo to...
Bellezza
před 18 týdny
Myslela som že mňa,kedže si to napísala pod môj príspevok.Sophiu ani nikoho...

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY