11. 5. 2017

Seriálové osudy: Chicago Fire, Chicago PD, Chicago Med

Seriálové osudy: Chicago Fire, Chicago PD, Chicago Med

Tři ze čtyř, o čtvrtém se zatím taktně mlčí. Stanice NBC právě oznámila, že svá tři Chicaga, tedy hasičské Chicago Fire, policejní Chicago P.D. a lékařské Chicago Med prodlužuje pro sezónu 2017/18.

V posledních týdnech internetem kolují spekulace o tom, že se jeden z Chicago seriálů prodloužení nedočká. Mluvilo se o Med nebo Justice. Med je však již v bezpečí, takže los s největší pravděpodobností skutečně padne na právnické Chicago Justice.

Po třiceti letech vzájemné spolupráce je finanční vztah Dicka Wolfa a NBC hodně složitý a komplexní. Navíc dramata stanice nejsou v těchto dnech tolik žádaná, nedaří se je dát ani do syndikace. Dokonce ani Fire, který má aktuálně pátou řadu, zatím není prodán do syndikace. Přesto jde o druhý nejsledovanější seriál stanice, hned po úspěšné novince This Is Us.

Fanoušci se tak na podzim můžou těšit již na šestou řadu Fire, pátou sérii PD a třetí sérii Med. Stejně tak se očekává, že se vrátí i veterán Law & Order: Special Victims Unit, ovšem na oficiální vyjádření si musíme ještě chvilku počkat.

Další díly seriálu
Líbilo se? Tak to ukaž ostatním! 
ragelly

Eva Zálešáková

Autorka se dá charakterizovat jako stoprocentní seriálový maniak a skoro stejně závislá je i na SerialZone. Když nedejbože nekouká na seriály, vezme do ruky digitální zrcadlovku nebo se začte do amerického Elle.
Poslední komentáře5zobraz všech 5 příspěvků
sarhod79

sarhod79

Juchů, dobrá zpráva
před 170 týdny
Bellezza

Bellezza

Teším sa na všetky tri,Justice pre mňa byť nemusí,právnické veci ma nebavia...
před 170 týdny
Maruska

Maruska

Supeeeeeer, to jsem ráda! :)
před 169 týdny
Další články k tématu