14. 2. 2017

Seriálové osudy: Superstore

Seriálové osudy: Superstore

Co se to v posledních dnech děje? Obnovuje ABC, Fox a nyní také NBC. Stanice oznámila, že svou komedii Superstore prodlužuje pro třetí řadu!

Superstore se přidává k novince The Good Place, která se dočkala dobrých zpráv již před několika dny. Fanoušci se můžou těšit na další plnohodnotnou sérii, NBC objednala celých 22 epizod.

„Jsme na Superstore mimořádně pyšní. Jde o jednu z nejchytřejších a nejzábavnějších komedií dneška,“ uvedla Jennifer Salke, ředitelka stanice. „Skrze výborně napsané postavy tvůrci spolu s herci přináší jedinečný pohled na různá témata, s nimiž se naše publikum může ztotožnit. Nejen, že nás Superstore rozesmává, ale také nás nutí přemýšlet.“

Komedie se poprvé představila loni v midseason a ihned zazářila. Letošní nasazení od začátku sezóny (na podzim) ji vůbec neuškodilo, stále jde o nejsledovanější sitcom stanice; za týden se šplhá na rating 1.8 a 5,7 milionu diváků.


Sledujete Superstore? Jak se vám líbí druhá série v porovnání s tou první? Jste rádi za prodloužení?

Další díly seriálu
Fungujeme na liky! Motivuj nás! 
ragelly

Eva Zálešáková

Autorka se dá charakterizovat jako stoprocentní seriálový maniak a skoro stejně závislá je i na SerialZone. Když nedejbože nekouká na seriály, vezme do ruky digitální zrcadlovku nebo se začte do amerického Elle.
Poslední komentáře11zobraz všech 11 příspěvků
007.dany

007.dany

To je dobrá zpráva. :)
před 181 týdny
teraxa

teraxa

Uz po prvni rade jsem si rikala, ze ho zrusi, uz proto, jak je to paradni. Pak radost z druhe rady!...
před 181 týdny
Destinytte

Destinytte

Super zpráva. :)
před 181 týdny
Další články k tématu