12. 5. 2017

Seriálové osudy: Once Upon a Time

Seriálové osudy: Once Upon a Time

Aktualizováno: Rebecca Mader (Zelena) potvrdila, že se v sedmé řadě nevrátí.

A je to oficiální! Stanice ABC prodloužila své pohádkové drama Once Upon a Time pro sedmou řadu. Emma Swan se loučí, nicméně labutí píseň seriálu ještě nezní. Po měsících spekulací mají fanoušci konečně jasno. V další sezóně je čeká sedmá řada, která bude rebootem.

Once měl premiéru v roce 2011 a sklidil úspěch, když pilot zhlédlo 12,8 milionu diváků a epizoda získala rating 4.0, což stačilo na nejlepší start nového seriálu v sezóně 2011/12. Během posledních let však došlo k rapidnímu poklesu. Letos 23. dubna seriál spadl na nové dno s ratingem 0.5.

V nové sérii bude hlavním hrdinou mladý muž (Andrew J. West) a desetiletá dívka (Alison Fernandez). V hlavních či vedlejších rolích se vrátí některé z hvězd, které se v seriálu dosud objevovaly. Jak už všichni dobře víme, jednou z nich nebude Emma Swan, jelikož herečka Jennifer Morrison oznámila, že na konci šesté řady ze seriálu odchází, nicméně svolila k návratu v jedné z epizod sedmé řady, aby se její příběh mohl úctyhodně uzavřít.

Další díly seriálu
Kdo dočetl až sem, musí zaručeně likovat! 
ragelly

Eva Zálešáková

Autorka se dá charakterizovat jako stoprocentní seriálový maniak a skoro stejně závislá je i na SerialZone. Když nedejbože nekouká na seriály, vezme do ruky digitální zrcadlovku nebo se začte do amerického Elle.
Poslední komentáře17zobraz všech 17 příspěvků
carolos

carolos

Myslím si, že radšej mohli k aktuálnej sérii nakrútiť ešte 2 epizódy, ktoré by poslúžili aj ako samotné...
před 170 týdny
darbak

darbak

To nee! :D Emma pryč (takže i Hook), Zelena pryč... A oni to prodlouží? Zkazili mi celej seriál...
před 170 týdny
Qmati

Qmati

No to teda :) kam to povede. Necháme se překvapit, snad to bude koukatelný.
před 170 týdny
Další články k tématu