11. 1. 2019

Seriálové osudy: Criminal Minds

Seriálové osudy: Criminal Minds

Jeden z nejdéle běžících seriálů Velké pětky se blíží ke svému konci. Stanice CBS nadělila fanouškům Criminal Minds (Myšlenky zločince) dárek v podobě prodloužení seriálu pro závěrečnou 15. sérii. Poslední řada bude zkrácená, v příští sezóně se bude vysílat 10 nových epizod.

Natáčení aktuální patnáctidílné 14. série se blíží do finále. S rozhodnutím o prodloužení bylo oznámeno, že závěrečné díly se začnou natáčet ihned po dokončení prací na čtrnáctce.

Patnáct sérií hodí Criminal Minds k takovým veteránům, jakými jsou ER (Pohotovost) a CSI: Crime Scene Investigation (Kriminálka Las Vegas). Celkem seriál bude mít na kontě 325 epizod, čímž se řadí do top 20 seriálů s největším počtem dílů vůbec.

Rozhodnutí o prodloužení přišlo poté, co showrunnerka Erica Messer žádala informace o tom, jestli má finále 14. řady zakončit cliffhangerem, nebo epizodu raději ukončit uspokojivě. Criminal Minds byl v ohrožení už v loňské sezóně, na poslední chvíli se však dočkal v květnu prodloužení.

Další díly seriálu
Magnetky na kliknutí. 
ragelly

Eva Zálešáková

Autorka se dá charakterizovat jako stoprocentní seriálový maniak a skoro stejně závislá je i na SerialZone. Když nedejbože nekouká na seriály, vezme do ruky digitální zrcadlovku nebo se začte do amerického Elle.
Poslední komentáře6zobraz všech 6 příspěvků
Squerago

Squerago

Pro mě nejlepší kriminálka, ale už je fakt na čase skončit ;)
před 57 týdny
minion93

minion93

taký skvelý oddychový seriál k písaniu záverečnej práce do pozadia :) prestala som to sledovať...
před 57 týdny
kneznaL

kneznaL

Výborný seriál, který sleduji téměř od začátku. Ale je pravda, že už mi přišlo, že to trochu upadlo a asi by...
před 56 týdny
Další články k tématu