13. 1. 2018

Seriálové osudy: The Walking Dead

Seriálové osudy: The Walking Dead

Kabelovka AMC dnes oznámila, že své nejúspěšnější drama The Walking Dead prodlužuje pro devátou řadu. V té dostane šanci nová showrunnerka, kterou byla jmenována Angela Kang. Žena má se seriálem bohaté zkušenosti, od roku 2011 u něj pracuje jako scenáristka a výkonná producentka.

Kang na postu vystřídá dosavadního showrunnera Scotta Gimpleho, který nyní bude dohlížet na TWD i na jeho spin-off Fear the Walking Dead na nové pozici ředitele obsahu této značky.

Jde již o čtvrté přeobsazení showrunnerské pozice, se kterým se tento zombie hit musel vypořádávat. V první sérii na TWD dohlížel Frank Darabont, po kterém otěže převzal Glen Mazzara. Ten odešel po třetí řadě kvůli tvůrčím neshodám a byl nahrazen Gimplem, který se nyní posouvá na zmiňovanou novou pozici.

The Walking Dead bude pokračovat s novými epizodami osmé série od neděle 25. února. Na devátou řadu se fanoušci můžou těšit zase ke konci roku 2018.

Další díly seriálu
Líbilo se? Tak si to nenech jen pro sebe! 
ragelly

Eva Zálešáková

Autorka se dá charakterizovat jako stoprocentní seriálový maniak a skoro stejně závislá je i na SerialZone. Když nedejbože nekouká na seriály, vezme do ruky digitální zrcadlovku nebo se začte do amerického Elle.
Poslední komentáře1zobraz příspěvek
Vachisek

Vachisek

Tenhle seriál překoná supernatural v počtu sérii. :D
před 134 týdny
Další články k tématu