13. 5. 2017

Seriálové osudy: Law and Order: SVU

Seriálové osudy: Law and Order: SVU

Čekání je konečně u konce i pro fanoušky kriminálky Law & Order: Special Victims Unit. Stanice NBC právě oznámila, že seriál prodlužuje již pro 19. sérii. Seriálu už bude chybět pouze jedna sezóna, aby ve své délce dohnal svého staršího kolegu Law and Order nebo starší legendu Gunsmoke.

O prodloužení nikdo nepochyboval. Důvodem, proč zpráva přišla až později, bylo čekání na Marisku Hargitay, která musela uzavřít novou smlouvu. „Nevidíme žádný důvod, proč bychom se s SVU měli loučit,“ uvedla v lednu ředitelka stanice.

SVU se přidává k prodlouženým Chicago seriálům, které stejně tak vytváří Dick Wolf. Prozatím není rozhodnuto pouze o právnickém Chicago Justice. Za dobu svého vysílání stanice prodala seriál do více než 250 území po celém světě. Za svou roli získala Hargitay osm nominací na Emmy, v roce 2006 dokonce vyhrála.

Další díly seriálu
Kdo nelikuje není SerialZoňák! 
ragelly

Eva Zálešáková

Autorka se dá charakterizovat jako stoprocentní seriálový maniak a skoro stejně závislá je i na SerialZone. Když nedejbože nekouká na seriály, vezme do ruky digitální zrcadlovku nebo se začte do amerického Elle.
Poslední komentáře3zobraz všechny 3 příspěvky
bettyragy

bettyragy

To je dobře, seriál mě stále baví.
před 169 týdny
Fabec

Fabec

Těch kriminálek nám už Amerika servíruje nějak dost, pořád jen samé nové kriminálky, kdy dvojnásobnou vraždu...
před 169 týdny
Bellezza

Bellezza

Teším sa,pretože každá nová séria mi dá potencionálnu nádej že sa tam objaví Chris Meloni :D
před 168 týdny
Další články k tématu