12. 5. 2017

Seriálové osudy: Secrets and Lies

Seriálové osudy: Secrets and Lies

Stanice ABC oznámila, že po druhé řadě ruší svůj antologický thriller Secrets & Lies. Seriál je adaptací australské předlohy. První řada vysílaná v roce 2015 předčila očekávání a s velkou slávou se dočkala prodloužení.

Druhá řada se však odsouvala tak dlouho, až zmizela ze sezóny 2015/16. Stanice ji do programu zařadila na podzim v sezóně 2016/17, kdy se seriál stal součástí problematického nedělního lineupu. Se slábnoucím předskokanem se mu zrovna dvakrát dobře nevedlo a neodkázal si získat ani větší zájem na sociálních sítích či v médiích, takže o osudu bylo v podstatě již rozhodnuto předem.

Finále druhé řady bylo odvysíláno v prosinci 2016. V první řadě ztvárnili hlavní role Ryan Phillippe a Juliette Lewis. Její detektivka Andrea Cornell se poté vrátila i ve druhé řadě k novému případu, kde ji doplnil Michael Ealy nebo Terry O'Quinn.

Další díly seriálu
Líbilo se? Tak nás motivuj sdílením! 
ragelly

Eva Zálešáková

Autorka se dá charakterizovat jako stoprocentní seriálový maniak a skoro stejně závislá je i na SerialZone. Když nedejbože nekouká na seriály, vezme do ruky digitální zrcadlovku nebo se začte do amerického Elle.
Poslední komentáře
Zatím se do diskuze nikdo nezapojil. Buď první!
Další články k tématu