10. 5. 2017

Seriálové osudy: Scandal

Seriálové osudy: Scandal

Nebojte se, seriál je v bezpečí. Již dříve stanice ABC oznámila, že svůj úspěšný blok TGIT prodlužuje pro nové série a Scandal mezi tímto výčtem nemohl chybět. Nyní to však vypadá, že nadcházející sedmá řada bude poslední.

Ačkoliv stanice zprávu prozatím oficiálně nepotvrdila, serveru TV Line více zdrojů potvrdilo, že se v příští sezóně Scandal skutečně rozloučí. Očekává se, že oficiální oznámení bude učiněno příští úterý během upfront panelu stanice. Podle dostupných informací je tento krok rozhodnutím tvůrkyně Shondy Rhimes a stanice se rozhodla její rozhodnutí respektovat.

Zprávy přichází tři týdny před odvysíláním finále šesté řady. Rhimes se již dříve vyjádřila v tom smyslu, že na rozdíl od Grey's Anatomy se příběh Scandalu nedá natahovat donekonečna, s čímž začínají souhlasit i fanoušci.

„Cítím, že je přesné množství Scandalu, které se musí odvyprávět,“ uvedla dříve tvůrkyně. „Vím, jaký bude konec seriálu, a mám z toho dobrý pocit. A taky vidím, kde ten konec je. A nemyslím si, že to budu měnit.“

Aktuální série má v průměru 1.5 rating a 5,7 milionu diváků, což jsou poklesy o 30 a 20 % oproti loňskému roku.

Další díly seriálu
Líbilo se? Tak to dej vědět světu! 
ragelly

Eva Zálešáková

Autorka se dá charakterizovat jako stoprocentní seriálový maniak a skoro stejně závislá je i na SerialZone. Když nedejbože nekouká na seriály, vezme do ruky digitální zrcadlovku nebo se začte do amerického Elle.
Poslední komentáře3zobraz všechny 3 příspěvky
lukascoolarik

lukascoolarik

Děkuju! :-D Šestá série je zatím skvělá, ale je dobře, že i člověk jako Shonda ví, kdy je čas něco...
před 170 týdny
ragelly

ragelly

S radostí seriál házím do watchlistu, na Wifku se možná těším o kousek víc, ale i Scandal mě hodně...
před 170 týdny
Adík

Adík

Nevyvážené díly, kdy jeden akční střídá další se snůškou plnou keců, je trápí už nějakou tu sérii. Musím ale...
před 170 týdny
Další články k tématu