29. 1. 2019

Seriálové osudy: God Friended Me

Seriálové osudy: God Friended Me

Jak se očekávalo, stanice CBS oznámila osud své další letošní úspěšné novinky. Drama God Friended Me bylo prodlouženo pro druhou řadu, s novými epizodami se vrátí v sezóně 2019/20. Jak jste na tom v tipovačce?

„Jsme nadšeni z toho, jak si seriál vede v neděli večer. Jde o jednu ze tří nejlepších novinek sezóny, svůj časový slot oproti loňsku značně vylepšil,“ uvedl ředitel Kelly Kahl.

God Friended Me je druhá nejsledovanější novinka stanice, hned po FBI. Prodloužení oproti novinkám FBI, Magnum P.I. a The Neighborhood bylo zdrženo jen kvůli vyjednávání s venkovním produkčním studiem Warner Bros TV.

Brandon Micheal Hall hraje hlavní roli Milese, zapřísáhlého ateisty, který začne dostávat na sociálních médiích zprávy od Boha a nedobrovolně se stane prostředkem ke změně životů neznámých lidí kolem sebe.

Další díly seriálu
Ó náš nejdražší čtenáři moc děkujeme za podporu. 
ragelly

Eva Zálešáková

Autorka se dá charakterizovat jako stoprocentní seriálový maniak a skoro stejně závislá je i na SerialZone. Když nedejbože nekouká na seriály, vezme do ruky digitální zrcadlovku nebo se začte do amerického Elle.
Poslední komentáře6zobraz všech 6 příspěvků
ragelly

ragelly

Proč? :) Však i bez zaznačení se můžeš podívat, jak jsi tipovala a víš, jestli máš bod, nebo ne :)
před 78 týdny
ševča

ševča

Můžeš, ale stejně se někdo brzo ozve. Víš, jak tu někteří tak hlídají všechny termíny na tyhle věci, jako...
před 78 týdny
Destinytte

Destinytte

Seriál sleduju, ale nevadilo by mi ani zrušení. Moc mě to nevzalo a nevím, co tam dál chtěj dělat...
před 78 týdny
Další články k tématu