18. 2. 2019

Seriálové osudy: Jessica Jones, Punisher

Seriálové osudy: Jessica Jones, Punisher

Očekávané se stalo skutečností. Netflix dnes oznámil, že ruší zbylé své superhrdiny. S fanoušky se rozloučí jak Jessica Jones, tak i The Punisher.

Punisher se loučí po druhé řadě. Jessica má již na Netflixu objednanou třetí sérii, která se zde bude vysílat, ale Netflix již se seriálem poté pokračovat nebude.

„The Punisher ani Jessica Jones se na Netflixu nevrátí. Děkujeme showrunnerům, výborným hercům a štábu, bez kterých by takto mimořádné seriály nikdy nemohly vzniknout,“ uvedl Netflix v oficiálním vyjádření. „Jsme vděčni Marvelu za pět let bohatého partnerství a děkujeme vášnivým fanouškům, kteří tyto seriály sledovali od samého začátku.“

Punisher odvysílal svou druhou sérii 18. ledna. O jeho konci se spekulovalo už dlouho, Jessica je trošku větší šok. Ovšem podle dostupných informací je třetí série zakončena uspokojivě.

Další díly seriálu
Líbilo se? Tak dej palec. Nebo plusko! 
ragelly

Eva Zálešáková

Autorka se dá charakterizovat jako stoprocentní seriálový maniak a skoro stejně závislá je i na SerialZone. Když nedejbože nekouká na seriály, vezme do ruky digitální zrcadlovku nebo se začte do amerického Elle.
Poslední komentáře11zobraz všech 11 příspěvků
Sang

Sang

Přiznám se, že já to nevěděla - proč se ruší Jessica?
před 100 týdny
verca.sotek

verca.sotek

Tak snad bude mít JJ nějaké slušné zakončení. :)
před 100 týdny
Alias

Alias

Pretože Disney celkovo ruší spoluprácu s Netlfixom. Síce postupne, ale celkovo. Aj nové filmy už...
před 100 týdny
Další články k tématu