23. 9. 2016

Seriálové osudy: Victoria

Seriálové osudy: Victoria

Minisérie? Ehm, ehm. Zdá se, že nikoliv. Stanice ITV dnes oznámila, že se s úspěšnou podzimní novinkou setkáme i v příštím roce. Victoria bude vládnout i do příští sezóny.

Podle dostupných zdrojů má objednávka co dělat s velkým sledovanostním úspěchem. Oproti konkurenčnímu Poldarkovi na BBC totiž ITV s Victorií vyhrává o více než 500 tisíc diváků.

„Vrátí se. Už objednali druhou sérii před nějakou dobou. Každý týden se náskok ve sledovanosti na Poldarka zvyšuje, je to skutečný hit,“ uvedl zdroj deníku The Sun, který zprávu jako první přinesl.

ITV doufá, že láska Britů ke královské rodině a ukončení Downton Abbey přinese v podobě Victorie další velký seriálový hit.


Sledujete Victorii? Jak se vám první epizody líbily? Těší vás prodloužení „minisérie“, nebo by vám stačila jedna řada? Překvapilo vás rozhodnutí stanice?

Další díly seriálu
Líbilo se? Tak to dej vědět světu! 
ragelly

Eva Zálešáková

Autorka se dá charakterizovat jako stoprocentní seriálový maniak a skoro stejně závislá je i na SerialZone. Když nedejbože nekouká na seriály, vezme do ruky digitální zrcadlovku nebo se začte do amerického Elle.
Poslední komentáře12zobraz všech 12 příspěvků
nck513

nck513

Tak to je vážně super zpráva, Jennu a Victorii zbožňuju, už se těším! :D
před 203 týdny
Jenny17

Jenny17

Jejda to je super zpráva a moc se těším na další pokračování .o)
před 203 týdny
Seraphine313

Seraphine313

Tak já mám po pěti dílech k seriálu (krom radosti z obnovení) asi...
před 201 týdny
Další články k tématu