13. 5. 2017

Seriálové osudy: The Exorcist

Seriálové osudy: The Exorcist

Tak přece je to pravda! Po týdnech spekulací stanice Fox skutečně zachraňuje své hororové drama The Exorcist a prodlužuje ho pro druhou řadu. Fanoušci ani nedoufali, jelikož sledovanost v páteční večery byla hodně nízko. Nicméně v posledních týdnech se začaly ozývat informace o tom, že Exorcista má přece jen slušné šance na obnovení, což se nyní dokazuje.

Seriál je adaptací stejnojmenné hororové kultovní klasiky z roku 1973. První řada odvysílala své finále již 9. prosince, takže fanoušci na rozhodnutí museli čekat skutečně dlouho. V epizodách první řady jsme sledovali dva velmi rozdílné muže, kteří se museli vypořádat z hrůzostrašným démonickým posednutím člena jedné rodiny a stanuli tváří v tvář samotnému zlu.

Prozatím nebylo upřesněno, jakým směrem se vydá druhá řada. Podle dostupných informací jsou však producenti otevřeni zcela nové kapitole této ikonické značky.

Další díly seriálu
Magnetky na kliknutí. 
ragelly

Eva Zálešáková

Autorka se dá charakterizovat jako stoprocentní seriálový maniak a skoro stejně závislá je i na SerialZone. Když nedejbože nekouká na seriály, vezme do ruky digitální zrcadlovku nebo se začte do amerického Elle.
Poslední komentáře9zobraz všech 9 příspěvků
Vojtap89

Vojtap89

Jsem rád dvojnásobně, už jsem litoval, že jsem tipoval prodloužení a ono to nakonec vyšlo. Navíc to vůbec...
před 169 týdny
CrazyGeek

CrazyGeek

Zázrak ...
před 169 týdny
Nira

Nira

Přesně! Navíc tohle vůbec nebyl špatný tip, to je špatný vtip od Foxu :-P
před 169 týdny
Další články k tématu