23. 2. 2017

Seriálové osudy: Six

Seriálové osudy: Six

Další den, další prodloužení. Tentokrát můžou slavit všichni fanoušci akčního vojenského seriálu Six (Seal Team 6). Stanice History mu totiž dnes oficiálně objednala druhou řadu. Drama se vrátí v příštím roce s deseti novými epizodami, natáčet se začne již letos v létě.

Seriál od tvůrců Williama a Davida Broylesových byl od začátku hit. V číslech Live+3 Six získává v průměru 2,9 milionu diváků. Six je součástí povolebního zaměření k vlastenecké tematice a oslavování vojenských hrdinů. Seriál následuje úspěch dramatu Shooter o hrdinském bývalém mariňákovi, které bylo také prodlouženo pro druhou řadu. Kromě toho mají i komerční televize letos v zásobě několik válečných pilotů, konkrétně For God and Country (NBC), Behind Enemy Lines (Fox), projekt o SEALu (CBS) nebo Valor (The CW).

„Six je uhrančivé drama, které se zabývá naší nedávnou minulostí, přesto je velmi relevantní i pro současnou kulturu,“ uvedla Jana Bennett ředitelka History. „Seriál udeřil hřebíček na hlavičku a diváci si jej ihned zamilovali. Jsme pyšní na to, že budeme moct pokračovat v těchto odvážných příbězích jak na bitevním poli, tak i mimo něj.“

Finále první řady bude odvysíláno 8. března.

Dali jste Six šanci? Jak se vám první řada líbí? Budete koukat i na tu druhou? Máte z prodloužení radost?

Další díly seriálu
Já rád sdílím, on rád sdílí, ty rád sdílíš! 
ragelly

Eva Zálešáková

Autorka se dá charakterizovat jako stoprocentní seriálový maniak a skoro stejně závislá je i na SerialZone. Když nedejbože nekouká na seriály, vezme do ruky digitální zrcadlovku nebo se začte do amerického Elle.
Poslední komentáře14zobraz všech 14 příspěvků
ufonka

ufonka

Seriál se mi moc líbí. Už teď se těším na 2. sérii.
před 180 týdny
Veronika Kolláriková

Veronika Kolláriková

Seriáli som dala šancu a nesklamal ma
před 180 týdny
SparkySpeirs

SparkySpeirs

Viděla jsem za tím skoro všechny díly až na ten poslední a jsem velmi ráda za prodloužení :) tyhle seriály...
před 180 týdny
Další články k tématu