25. 1. 2017

Seriálové osudy: The Middle

Seriálové osudy: The Middle

No vidíte. A hned tu máme potvrzenou jednu z pondělních předpovědí. Stanice ABC dnes oznámila, že svého komediálního veterána The Middle (Průměrňákovi) prodlužuje pro devátou sérii!

The Middle byl dlouholetým společníkem k Modern Family. Letos však dokazuje, že zvládá stát pevně nohama na zemi i sám. Nový večer s ním neotřásl, sledovanost je stále stabilní a na solidní úrovni. S Průměrňákovými se také letos loučit nebudeme.

Je to přesně tak, jak jsme vám předpověděli. Middle se letos přesunul na úterní večery a i přes mírný pokles zařídil stanici nejlepší úterní komediální čísla za posledních pět let. ABC tak výrazně pomohl se znovuspuštěním nového úterního dvouhodinového komediálního bloku.

Prodloužení seriálu přichází v době, kdy se pomalu uzavírá okno pro herce z Modern Family. Ti totiž všichni musí letos podepsat nové smlouvy, aby se komedie mohla vrátit s devátou sérií. Je to tedy podobný případ jako u The Big Bang Theory na CBS.


Sledujete The Middle? Jak se vám seriál i po osmi letech líbí? Jste rádi za prodloužení, nebo si myslíte, že je na čase pomalu končit?

Další díly seriálu
Kdo nesdílí, tak taky rozšlápavá dětem bábovičky! 
ragelly

Eva Zálešáková

Autorka se dá charakterizovat jako stoprocentní seriálový maniak a skoro stejně závislá je i na SerialZone. Když nedejbože nekouká na seriály, vezme do ruky digitální zrcadlovku nebo se začte do amerického Elle.
Poslední komentáře3zobraz všechny 3 příspěvky
Beatrix

Beatrix

Á super! Hrozně by mně chybeli!
před 185 týdny
Christelle

Christelle

Tento seriál je naprosto boží, těším se na další sérii!
před 185 týdny
Mik

Mik

Heckovi sem si hodně oblíbil a Middle patří do mé top 5 rodinných komedií, takže prodloužení určitě vítám.
před 184 týdny
Další články k tématu