24. 8. 2017

Seriálové osudy: Transparent

Seriálové osudy: Transparent

Jak už to bývá u Amazonu zvykem, tato streamovací služba své komedii Transparent velmi věří. Celý měsíc před premiérou nové řady totiž oznamuje, že seriál prodlužuje pro pátou sezónu. Natáčení začne příští rok a očekává se, že nové díly se do vysílání dostanou ještě v roce 2018.

V páté řadě se vrátí celá rodina Pfeffermanů, novým dílům se upsali Jeffrey Tambor, Judith Light, Gaby Hoffmann, Jay Duplass a Amy Landecker. Tvůrkyně Jill Soloway bude spolu s Andreou Speerling pokračovat na postu výkonné producentky.

„Za posledních několik sezón se Pfeffermanovi dostali do celého světa, zpátky v čase a mockrát, opravdu mockrát do sámošky,“ uvedl programový ředitel Amazon Studios Joe Lewis. „Nemůžeme se dočkat, jakou další magii Jill a její mimořádný tým vykouzlí v páté sérii.“

Transparent je komediální půlhodinovka, která prozkoumává vlastní identitu, lásku, sex, boha a hranice skrze životy jedné komplikované americké rodiny. Transparent se čerstvě může radovat ze sedmi nominací na letošní Emmy, a to včetně hereckých nominací pro Jeffreyho Tambora, Judith Light a Kathryn Hahn.

Čtvrtá série se začne streamovat od 22. září.

Další díly seriálu
Líbilo se? Tak zmáčkni nějakej ten čudlík! 
ragelly

Eva Zálešáková

Autorka se dá charakterizovat jako stoprocentní seriálový maniak a skoro stejně závislá je i na SerialZone. Když nedejbože nekouká na seriály, vezme do ruky digitální zrcadlovku nebo se začte do amerického Elle.
Poslední komentáře
Zatím se do diskuze nikdo nezapojil. Buď první!
Další články k tématu