27. 9. 2016

Seriálové osudy: The Strain

Seriálové osudy: The Strain

Po delší době přinášíme rozhodnutí o jednom z letních seriálů. No, letních… o The Strain (Agresivní virus) to ve třetí sérii až tolik neplatí, jelikož se na obrazovkách objevila až poslední srpnový den. Ale k věci. Pro fanoušky máme hořkosladké zprávy.

Kabelovka FX dnes oznámila, že seriál prodlužuje pro čtvrtou sérii. Zároveň však dodala, že čtvrtá řada bude pro seriál poslední. Rozhodnutí přichází po dohodě s tvůrci, kteří tak mají dostatek času vymyslet úctyhodné zakončení, k němuž seriál poslední tři roky směřuje.

„Z celého srdce děkujeme tvůrcům, jejich týmu a fantastickým hercům za tři vzrušující sezóny The Strain,“ uvedl v oficiálním vyjádření programový ředitel FX Nick Grad. „Ačkoliv nám bude líto, až se se seriálem budeme muset rozloučit, plně podporujeme tvůrčí plán, který směřuje ve čtvrté řadě k dramatickému vyvrcholení.“

Nové epizody se na televizních obrazovkách objeví v roce 2017. Když byl The Strain v pilotové fázi, tvůrci diskutovali o tom, že seriál poběží tři až pět let.


Sledujete The Strain? Jak vnímáte kvalitu jednotlivých sérií? Jste rádi, že se příběh příští rok uzavře, nebo byste sledovali dál?

Další díly seriálu
Já rád sdílím, on rád sdílí, ty rád sdílíš! 
ragelly

Eva Zálešáková

Autorka se dá charakterizovat jako stoprocentní seriálový maniak a skoro stejně závislá je i na SerialZone. Když nedejbože nekouká na seriály, vezme do ruky digitální zrcadlovku nebo se začte do amerického Elle.
Poslední komentáře9zobraz všech 9 příspěvků
verunkabrožová

verunkabrožová

Jaj,to je škoda,seriál mě bavil a hlavně nenudil.
před 201 týdny
rebeccacarf

rebeccacarf

Seriál mě sice baví, ale moc si nedovedu představit, že by to natahovali ještě někam dál bez úpadku kvality....
před 201 týdny
Squerago

Squerago

Pro mě super zpráva i když mě seriál moc baví. 4 série mi přijdou ideální pro podobné díle a navíc mají...
před 201 týdny
Další články k tématu