12. 4. 2016

Seriálové osudy: Broadchurch

Seriálové osudy: Broadchurch

Nadcházející třetí série krimi dramatu Broadchurch bude poslední. Zprávu dnes potvrdila stanice ITV, která vydala oficiální tiskovou zprávu ohledně nových hereckých posil pro třetí řadu.

„Cenami ověnčené drama Broadchurch začíná letos v létě natáčet v Dorsetu spolu s impozantním hereckým obsazením třetí a poslední sérii,“ uvádí se ve zprávě.

Ke konci seriálu se vyjádřil i tvůrce Chris Chibnall: „Tohle je poslední kapitola Broadchurch. Chceme odvyprávět jeden poslední příběh, který bude obsahovat známé tváře i nové postavy. Doufám, že půjde o uspokojivé a emotivní rozloučení se seriálem, který pro mě hodně znamená.“

Závěrečná řada bude obsahovat osm epizod a objeví se v ní David Tennant, Olivia Colman, Jodie Whittaker, Andrew Buchan, Julie Hesmondhalgh, Georgina Campbell, Sarah Parish, Charlie Higson, Mark Bazeley, Arthur Darvill, Carolyn Pickles a Adam Wilson.

Na hlavní duo detektivů i na diváky čeká zcela nový případ, který je sjednotí, aby společně vyšetřovali vážné sexuální napadení.

Další díly seriálu
Kdo dočetl až sem, musí zaručeně likovat! 
ragelly

Eva Zálešáková

Autorka se dá charakterizovat jako stoprocentní seriálový maniak a skoro stejně závislá je i na SerialZone. Když nedejbože nekouká na seriály, vezme do ruky digitální zrcadlovku nebo se začte do amerického Elle.
Poslední komentáře13zobraz všech 13 příspěvků
Pajky

Pajky

Upřímně, druhá série byla o poznání slabší a myslím, že to mohli ukončit už po ní, protože vůbec nevím,...
před 201 týdny
Benny_SHACK

Benny_SHACK

Nevím mám pocit že to s tím ani nijak nesouvisí. Že to byla více méně hotová věc ještě předtím než...
před 199 týdny
mv1998

mv1998

Nemyslel jsem to tak, že by to končilo kvůli tomu, že by šel Chris do Doctora. Spíš jako že to byla taková...
před 199 týdny
Další články k tématu