17. 10. 2016

Seriálové osudy: Bosch

Seriálové osudy: Bosch

Třetí řada dostala zelenou teprve v dubnu 2016 a ještě ani neskončilo její natáčení, streamovací služba Amazon však již nyní ví, že se seriálem rozhodně končit nehodlá. Pravidla ignorující detektiv Bosch se vrátí i se čtvrtou řadou!

Nadcházející třetí série se aktuálně natáčí v Los Angeles. Očekává se, že se bude na internetu streamovat v první polovině roku 2017. I když počet epizod pro čtvrtou sérii nebyl zveřejněn, podle dostupných zdrojů půjde opět o desetidílnou objednávku, která poběží buď na samotném konci roku 2017 nebo v roce 2018.

Bosch je prvním původním dramatem od Amazon Studios. Titus Welliver ztvárňuje hlavní roli v příběhu, který se inspiruje bestsellerovými romány od Michaela Connellyho.


Sledujete Bosche? Těšíte se na třetí sérii? Jste rádi, že má seriál jistou i čtvrtou řadu? Jak dlouho by měl podle vás běžet, aby skončil na vrcholu?

Další díly seriálu
Líbilo se? Tak si to nenech jen pro sebe! 
ragelly

Eva Zálešáková

Autorka se dá charakterizovat jako stoprocentní seriálový maniak a skoro stejně závislá je i na SerialZone. Když nedejbože nekouká na seriály, vezme do ruky digitální zrcadlovku nebo se začte do amerického Elle.
Poslední komentáře6zobraz všech 6 příspěvků
Romix

Romix

Díky za skvělou zprávu :)
před 199 týdny
assbest

assbest

thumbs up
před 199 týdny
Pajky

Pajky

No, ještě jim jich pár zbývá :D A samozřejmě skvělá zpráva!
před 199 týdny
Další články k tématu