25. 6. 2017

Seriálové osudy: Girlboss

Seriálové osudy: Girlboss

Netflix vystrkuje drápky, ukazuje, že už není tím hodným beránkem, za kterého jsme ho dlouhou dobu považovali. Doplácí na to letošní nová komedie Girlboss, která byla zrušena po první sérii. Třináct epizod je tedy pro seriál konečné číslo. Zpráva přihází tři měsíce po debutu novinky, která se začala streamovat 21. dubna.

Seriál vytvořila Kay Cannon. Hlavní hrdinkou je rebelka Sophia, která odmítá dospět. Věci se změní, když náhodou objeví svou vášeň v online prodeji retro oblečení a stane se z ní podnikatelka.

Programový ředitel Ted Sarandos tento měsíc probíral taktiku, která vede Netflix k rozhodnutím o rušení. Sledovanost hraje o poznání větší roli než v minulosti. „Stejně důležité jako to, kolik utratíte, je i otázka, jestli to lidé sledují. Velký drahý seriál pro velké publikum je super. Velký drahý seriál pro malé publikum se těžko udržuje, i když se snažíme udržet naše seriály na obrazovce co nejdéle.“

Girlboss se přidává k dříve zrušeným seriálům The Get Down, Marco Polo a Sense8.

Další díly seriálu
Fungujeme na liky! Motivuj nás! 
ragelly

Eva Zálešáková

Autorka se dá charakterizovat jako stoprocentní seriálový maniak a skoro stejně závislá je i na SerialZone. Když nedejbože nekouká na seriály, vezme do ruky digitální zrcadlovku nebo se začte do amerického Elle.
Poslední komentáře10zobraz všech 10 příspěvků
Sjuuz

Sjuuz

Tento seriál se mi líbil, škoda že ho zrušili.
před 138 týdny
milosh

milosh

Netflix už to začíná pořádně třídit. V tomhle případě sáhl naštěstí mimo vody mého zájmu.
před 138 týdny
Koldik

Koldik

No donekonecna stratove veci nebudu drzat...
před 128 týdny
Další články k tématu